Moje makete

Previous topic - Next topic

Cessna

Pošto sam nov na forumu, postavit ću nekoliko slika mojih maketa. Viđene su na drugim forumima, ali vjerujem da ima onih koji ih nisu vidjeli.














To je to, znam da nisu savršene i da ovdje na forumu ima stručnjaka koji bolje poznaju JRV, te ću svaku kritiku prihvatiti  i primiti kao poduku za buduće projekte.


LP,
Marijan

Goran A.

Potrudio si se i vidi se. Lepo izgledaju, nadam se da cemo uskoro videti nesto novo.

Kerber

Bravo!
Makete su ti sasvim OK...na prvi pogled, sasvim dobre.
Vidim da su te zeznuli ovi decali na Migu, al' to nije do tebe.
I da , ima ovde veoma dobrih poznavaoca nase avijacije, a sto se tice nesavrsenosti...ja jos nisam video savrsenu maketu, al' znam da svi tezimo tome. To je i car ovog hobija.

dusko

Ovo je vise nego dobro .Jako lepi i uredni radovi svakako si ulepsao forum ovim slikama :cheers

Cessna

Hvala Vam na ljepim riječima!

I ja se nadam da ću uskoro završiti neku novu maketu. Trenutno se radi na tri: LM Resin Kraguj, Tamiya Gripen, Revell A319.

Hvala još jednom!

sezan

Odlicne makete! Galeb se posebno izdvaja po meni!  :love
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Cessna

Quote from: sezan on 06-04-2011, 13:59:24
Odlicne makete! Galeb se posebno izdvaja po meni!  :love

Hvala! Galeb mi je jedan od najdražih zrakoplova JRV-a, a poseban je i zato što je naše proizvodnje. To je i u principu posljednja maketa koju sam napravio.

Aleksandar

Bas lepa kolekcija odlicno uradjenih maketa.  :super
MARCHING UP AND DOWN THE SQUARE NOT GOOD ENOUGH FOR YOU, EH???!!!

Nemsy_29

Odlicno uradjene makete! Svaka cast!  ;D

Jovac

Lepo . samo nastavi u tom pravcu .

Cessna

Hvala, drago mi je da Vam se sviđa!

djnik

Veoma lepe i pedantno odradjene makete. Nadamo se da ces uskoro postaviti jos slika!

Mikoyan29

jako lepa i kvalitetna kolekcija maketa, posebno mi se svidjaju galebovi  :mjetal
MK "Oluj"

pekar

627 mi je baš zapao u oko .Lepo nema šta . koja je boja (tamnija zelena) na galebu?
IL-76

drakii

Bato, original tamno zelenu za Galeba ima tvoj komshija Barbarosa, shta drugo ima novo, kako napreduju Guliveri, pozdrav