Dvae's kec jos jednom...

Previous topic - Next topic

zolle


Dakle - ti si kralj prijatelju  :super
Dokon mozak, djavolja igracka !

PELE

Hvala Zolle! Nije ovo nista posebno, samo svaki put probam nesto novo od tehnika, pa ako prezivim, OK. ;)

Ofarb'o kokpit pre par dana, a danas popodne zavrsio. Zvezda je donirala neke sitnice, u ovom slucaju pito-cev i antenicu. Originalne delove nisam imao jer sam ih postavio na neku drugu maketu, davno bese, vise se ni ne secam...





Miroslav Š.

Ала монтираш, свака част :) Браво за приказано, уживање је пратити овај рад :cheers
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

Milan18111

Detaljno i precizno.Svaka cast,bice ovo odlican rad.
Jesi li uradio duple nosace za R-60?

PELE

Hvala Milane! Jesam, uradio sam od stirena...

PELE

Neee, nisam batalio Migonju, nego sam cekao ovak'o lose i hladno vreme, jedino me ono moze naterati da sednem i nastavim radove...

Ofarban je i lakiran, za sada nisam imao nikakvih problema sa maketom, videcemo sta ce biti dalje. Ostalo mi je jos da ofarbam antenicu kod vetrobrana u srebrno i jos par sitnica, a onda posao sa dekalima i stensilima moze da pocne...








PELE


dusko

Nema sta da se zameri ,bice prva liga vidim da si se trudio oko toniranja panela.

PELE

Hvala Dule!

Ma nista posebno, ova maketa je cisto eksperimentisanje...  :)

Sandman

Zanimljivo izgleda sa nijansiranjem boje na kamuflazi.
Jesi li koristio preshading kao osnovu pa zatim toniranje sive preko ili je sve samo sivom tonirano?
Koje boje si koristio za izduvnik?

M@rio

Pele, mislim da ti je ovo eksperimentisanje veoma uspesno...Svaka ti cast!!! :bravo :bravo :bravo
M@rio

Kerber

Odlican rad!
Sat god da si  u radio - prsahading pa boja ili naknadno - bas je jepo leglo na maketu. Deluje prilicno realno.

PELE

Hvala. Prvo preshading, siva, pa postshading...

wulf

Dobro ti ovo ide , ko kaze da je kondor los, kad se malo potrudis dobijes odlicnu maketu. :super

Kad si ga vec toliko  "nitovao" zasto ga nisi farbao neku od nijansi aluminijuma (polirani aluminijum) ?

PELE

Hvala. Ja kad radim Bis, il' je domaci sivi il' maskirni strani, nekako mi ne stoji srebrna na Bis-u...

Imam MF u steku, on ce biti srebrni sa komplet nitnama.  :)