Transformacija:Su-7 u Su-9,1/48

Previous topic - Next topic

Cessna

Svaka čast prijatelju!! Stvarno imaš volje i živaca za takve stvari, jedva čekam da vidim krajni rezultat, siguran sam da će biti predivan!!!

matilda

vidi sad ovo...
ti bas neznas to jednostavno da izvedes, nego u rebra...
svaka ti cast na strpljenju.
super za sada izgleda, daj jos.

Miha

#17
Fala vi momci zdravo mlogo :god

Pa đe si ti Stevo,rđo nijedna,kako je na Malti?Toplo al'standard :pilot
Ne umem ti ja ko normalna deca da uzmem lepo i da maketarim,ako nema muke tu nema maketarenja :lol
Al,posle ovog,neću skoro,teče mi mog  :lolUzeću neku normalnu maketu pa da malo lepim!
Eve malo novih slika koje nisu baš za pohvalu :deadhorse,naime,juče uzeh da omalam neke panle potamnjenom Humbrolovom 11-kom,al,ne lezi vraže,ukazaše se neke babaroge,te sam ga onako izmrkopičio preostalom bojom u brašu pa opet udri po gitu.Džabe sam ja kao "prajmovo",oćoravilo se,promače mi...
Ovo mu dođe kao kad odeš kod krojača na probu :lolAli,tu je negde finale,imam još da sredim trap,rakete i rezervoare...
Aj,budite mi pozdravljeni iz Zrenjanina





ubermagog

nijedna boja ne otkriva te 'ogrebotine' kao srebna/aluminujum kada se naprska....

opasan avion

modellius

potpuno se slažem, metal/aluminium zahteva najviše pripreme jer se svaka sitnica odmah primeti. lepo si ti ovo uklopio mogu ti reći
Michael Wittmann   s.SS-Pz.Abt. 101       138 kills
Maketarski Savez Srbije http://www.mss.in.rs/

Milan18111

Odlicna ideja jos bolja samogradnja. :super
Koje rakete planiras da postavis? Alkali ?

Miha

 :cheers

Ide četiri Alakali,pretekle su mi od SMER-ovog MiG17PF/PFU,nisu loše s obzirom ko im je proizvođač.Jedino se dvoumim da li da budu  bele ili crvene.

Goran A.

 Probaj i jedno i drugo, lako ces ih prefarbati ako ti se ne dopadne boja.

Miha

Iako sam uspeo da se samopovredim(skrko sam sebi skalpel u butku dok sam maskirao),uspeo sam da ofarbam Sučeka.
Sad je počeo lepši deo ove zahebancije :pilot




matilda

najteze su bolesti glave...
ala si ti ovo odradio, svaka ti cast. prvo si ga masakrirao i testerio,onda gitovao i smirglao, i na sve to ce da bude metalni finish...
imas zivce nidzo, neverovatno.
kakve su ti to farbe za taj metalni finish?
odlicno to tebi ide prijatelju...

a sto se malte tice, evo mi vec nije dobro.
vrucina ker da skapa, al standard.... :)

Kerber

Retko se srece ova maketa na forumima, pa tim pre, lepo sto si je uzeo u rad.  Ali, ovo izgleda opako.

Aleksandar

MARCHING UP AND DOWN THE SQUARE NOT GOOD ENOUGH FOR YOU, EH???!!!

Sneni

Kao veliki fan sovjetskih hladnoratovskih presretača moram ti reći da ovo stvarno izgleda predobro. Samo udri! CCCP!
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

Miha

Eve malo slika od juče,na svojim je nogama itd.Boja:
Zorka metalik za sulundare :lol
Šala mala,Matilda,obuhvatno Humbrol 11,senčene površine H11+crna, lim ispod kabine H11+MM Chrome silver






Nemsy_29

Al si ga skrpio svaka ti cast! Kolko vidim taj su je i opasan po zivot  ::)