Sajam naouražanja u Beogradu?

Previous topic - Next topic

flanker

Ima li neko informacije o sajmu koji bi trebalo da se održava na svake 2 godine?
Prošli put negde početkom juna 2009. na beogradskom sajmu, a ove?
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.


ubermagog

zainteresovani neka obrate pažnju da je za publiku otvoreno samo poslednjeg tj. četvrtog dana - 1. jul u vremenu 10-19 h (i plaća se karta za ulaz)

Nemsy_29

Danas sam prosao pored sajma dok je bila blokada dela od ruske ulice pa do ulaza na sajam pored nadvoznjaka i imalo je i sta da se vidi  :)

Na sajmu pored puta preko puta pruge stajali su novi FAP-ovi vojni kamioni, meni najzanimljivija Lasta P2 bez krila i sa otvorenim motorom(dok mi je telefon otvorio kameru prosli smo pored  :headbang) i par TAM 110(valjda) pokretni stab varijanta... Zatim na onom parkingu isto kod nadvoznjaka su istovarali onaj remontovani M-84 sa ERA u maskirnoj semi sa MAZ-a i cini mi se "kurjaka"(bio je okrenut od pozadi)

Eh sad da mi simpaticne cike iz BIA ne pokucaju na vrata, da li ja smem tih par fotki koje sam uhvatio da okacim?

ubermagog

naravno da može sve da se slika i prikaže što je viđeno u 'javnom' prostoru, pogotovo je će isto uskoro i biti prezentovano!

Ukoliko ima neki stepen tajnosti onda bi transprt bio noću a objekti prekriveni ciradom, plus bi vrlo verovatno vojna ili civilna policija sklanjala ljude sa ulica kuda konvoj prolazi :)

Goran A.

#5
Nekoliko fotografija koliko da vidite sta vas ceka u petak.


ubermagog

Hvala puno za slike ;)

jel imaš slika onih M10 i naročito M11 varijacija urađenih od BOV-a? (ona dva što su pored Lazara, na početku niza)

Čiji je ovaj 4x4 'oklopni džip' što pomalo podseća na francuza ?

Goran A.

To je u principu sve sto sam slikao, vise sam obratio paznju na tenkove i letelice. Ne znam naziv onog 4x4, stoji pored MAN-ovog standa prilicno usamljen, skljocnuo sam u prolazu a nisam zahvatio tablu sa natpisom. Vozila koja su poredjana unutar hale su prilicno zbijena i stalno se neko vrteo oko njih pa nije bas bilo zgodno za fotografisanje. Moguce je da cu ici i sutra pa mozda tada iskljocam ostatak

Hugo Sperle

Hrvati su izneli zaista dobar asortiman streljackog naoruzanja, zanimljivi su minobacaci u donjem izlozbenom prostoru...ostalo vec totalno vidjeno...lastu i RC-e ne spominjem jer su slike tu...Zastavin program je tu...obratiti paznju na sposobno kamionce sa kamisovim motorom i devojke u uniformama  :naughty

Terorista

#9
Od nas izlagaca za vas drage posmatrace, na zalost necete biti u mogucnosti da razgledate veci deo pesadijskog naoruzanja koje je bilo izlozeno danas (danas je bio dan namenjen kupcima)  vec cete moci odredjenu kolicinu da vidite sutra na dan otvaranja za shire civilne mase stim sto ce svako oruzije biti obezbedjeno da nebi doslo do kradje ili loma kako kazu organizatori... ziveli  :cheers