Samogradnja 1/48....

Previous topic - Next topic

Milan18111

...ali nije avion  ;D.
Mozda nije mesto ali posto se radi o pomocnim vozilima koristenim u nasem RV ipak sam ih postavio ovde.
Radio sam ih po fotkama i nadam se da sam bar priblizno pogodio razmeru.
Sem bureta i malih tockica sve ostalo je samogradnja...
Ali da ne duzim ,evo fotki a vi procenite sami koliko sam uspeo u tome.....

Pozdrav svima,
Milan














sezan

Eto nama referentnog materijala!Profi skroz!Sta da ti kazem!  :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

vlajko&marko

Samogradnja kažeš  :o
A ja mogu samo da kažem svaka čast majstore  :god

Bojan Ue

Posle ovoga sto vidim mi dodje da uzmem sve ove kutije sa maketama i pobacam kroz prozor i da zabatalim rabotu.  :D
Ovo je fenomenalno, ostao sam bez teksta! Za ovo definitivno treba imati dosta Bozijeg dara ili ti talenta... a ti ga definitivno imas!  :god
Jel mozes da nam kazes sta je od materijala upotrebljeno, malo nesto detaljnije?
Hvala na divnim slikama!

Milan18111

#4
Hvala svima...od materijala samo stiren(HVALA Dusko :god) i spru raznih debljina...



sezan

A mene, JOK fala ,pa ko ti dao stiren od kasete za sladoled ,PRVI....JA..  :lol...ma zezam se!
Dzaba mi stiren kad nemogu ovako da ga upotrebim ko ti!  :think Al vezbamo,vezbamo... :naughty
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

menestenasli

svaka cast!  :super
Neverovatno precizno!
:god

PELE

Milane, lud si skroz!

Nemam reci!  :god  :cheers

Janjic

凸(¬‿¬)凸

djnik

Vau vau vau :D Bravo Milane stvarno impresivno!

dusko

 :god :god Ja vise nemam komentara za ove majstorije avionu su ti odlicni ali ovo ...pa ovo je jos zanimljivije.

Goran A.

Nista dok ne napravis vojni 533 ili 539. Moze i bez kabine.

Sneni

Tebi ne ponestaje ideja, a talenta imaš i previše da ih ostvariš na najbolji mogući način :) Svaka čast.. :cheers
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

gasha

Ja sam ti davno rekao da vise na poklon ne dobijas makete, samo go stiren. Koji ce ti makete, kilo stirena i ima samo da prsti.

Goran A.

To ce da preuzme sladoledzija Sezan, ne znam samo da li sumadinac daje pune ili prazne kutije. Mislim ako ne moze sam mozemo da mu pomognemo, nije bas vrucina pa da ne pretera. Zivce ima da odere kilo sladoleda al' stiren prosledjuje dalje.