Zvezda, MI 24 1/72

Previous topic - Next topic

Mikoyan29

dakle, pceo sam da radim Zvezdin MI 24 u razmeri 1/72, maketa je po detalima ok, samo treba malo rada oko kabine.....uostalom sve znate....evo slika:







motori i transmisija, su prajmovani, cim ofarbam, kacim sldze, toliko od mene za sada...pozdrav, Stefan  :mjetal
MK "Oluj"

sezan

"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Mikoyan29

hvala, hvala, trudim se....btw, doradio sam neke stvarcice, kao Pp bocu u delu sa vojnicima, elektroniku iza pilota, i bocnu elektroniku kod mitraljezca i da ne zaboravim pojaseve   :caooo
MK "Oluj"

PELE

Jako lep pocetak!

Inace, samo je pod kokpita crne boje, dok su instumenti sa strane zelenkaste boje, kao kod Migova.

Imas fotke po netu, pogledaj.


dusko

Lepo osvezenje na forumu vidim da si se pomucio oko unutrasnjosti predpostavljam da je unutrasnjost gola tj.obicne ploce a dekali opcija ne bi bilo lose da neko vec jednom plasira neki rezinski kokpit ili eceraj za isti cekamo sa nestrpljenjem nastavak radova.

Mikoyan29

paneli na kojima su instrumenti, su neke tamno zelene boje, inace slikano je u mraku, bice slika sa dnevne svetlosti, pa ce te videti razliku.....nego, znao sam da je boja panela trebala da bude neka tirkizna....boju nisam imao, pa sam mislio da ce zelena da radi poso  :headbang
MK "Oluj"

milance

Istina sto kaze Suhoj, sad sam video fotku. Ova zelena boja bi jos vise dovela do izrazaja kabinski prostor. Ali, dobro sad sta je tu je samo napred za sada izgleda dobro. Daj te fotke sa dnevne svetlosti. Pozz

Mikoyan29

Radilo se i evo, ste se odradilo, za sada:








iiiiii, ovako se zajedno izgleda:







@ Sandman: Imam i ja USB  :lol


Toliko od mene, za sad.....pozdrav! :caooo
MK "Oluj"

Suhoj


milance

Svidja mi se. Samo napred.

zolle

Sejtan arba, samo udri kralju, svaka cast za dosad uradjeno  :mjetal
Dokon mozak, djavolja igracka !

Nemsy_29

Super izgleda motor, svaka cast!  ;D

Mikoyan29

mali update, polutke spojene.......mogu reci da se uopste ne uklapaju, da bi sve pristojno izgledalo, treba podosta gita i gooomila zivaca  :headbang

slike:






pozdrav, Stefan
MK "Oluj"

Nemsy_29

 :think meni se super uklopilo sve al dobro tebi lepo ovo izgleda  :)