T-55 VRS u penziji

Previous topic - Next topic

Darijan

Kao u naslovu sto stoji T-55 VRS u penziji maketa tamiya 1-35.Prvi put radim ovu tehniku hrdje evo dokle sam stigao pa nastavljam.Bice tu i neka diarama sa dosta otpada i zahrdjlaog metala okolo ma groblje hahaha.Evo slika haj neke ideje sta dalje kako ga jos ostariti malo sam zapeo.Izvini te zbog slika mob.tel. je u pitanju pozz




Darijan

Pozdrav evo mali update malo sam ko biva nesto radio.Sto se tice diarame vinjete sta je vec jbe... li ga :hahaha :hahaha ona je tek zapoceta imam kao sto vidi te da zavrsim bure zaprasim malo jos vegetacije i jos nekog hamelja evo slika pa rokaj te



Messerschmitt

Рђу на тенку доради неким пастелима, овако делује мало пластично  ;)

Ivan Panon

http://s1034.photobucket.com/albums/a423/ivanpanon/T%2035-85%20old/?action=view&current=DSC05571.jpg

evo ti slike jednog tenka koji je penzionisan davno...mada razliku je se model, ali rdja je rdje!
slikano u gardijskoj kasarni Vasa Carapic Dedinje...

nadam se da ce da pomogne

Darijan

Hvala naravno da ce pomoci slika nikad viske :mjetal :mjetal evo jos danas sam radio malo na buretu evo slike pa nastvaljam sa radom



RILE-NS

Cini mi se da si malo preterao sa rdjom.U ovakvom stanju bi bio samo tenk koji je prethodno goreo.U tom slucaju navlaka na blendi topa ne bi postojala.Dobro je sto eksperimentises sa novim tehnikama, ali treba rezultati njihovih primena  da budu realni.No ako se tebi svidja komentari su suvisni.Ziveli!

Darijan

Evo jos malo danasnjeg rada dodan je jez jedan malo vegetacije kontam jos al razmisljam kakve.Sto se tice hrdje hmm meni je cak i premalo ja bi nju jos hihi mada ne znam sto se tice navlake u pravu si tu sam fulao trebalo je doraditi ofucati i poderati vidjecu da i to doradim u glavnom hvala na savijetima.Uglavnom u zivo nije bas toliko sijajna i hrdjava nekome taman meni premalo jbg ukusi





Plavac

Meni je na kraju ispao super,samo ga malo bliže fotografiši da vidimo detalje :cheers

Darijan

Hpcu naravno samo da mu nabacim pape to jest gusijenice i to ce biti to pa cu finalne slike da slikam na danjskom svijetlu bez blica i da ih prebacim u gotove radove.Hvala na pomoci i na savijetima

ubermagog

Što ne zalepiš to 'platno' za zemlju, po mrvica super lepka ili lepka za drvo je dovoljna da se uhvati - izgledaće ko pravo!

Bartsimpson

#10
Izvinite sto ponovo otvaram zaboravljenu temu....
Poklopci na kupoli su pogresni...bez obloge...Pogresno postavljen vucni zupcanik...Vidim da kolega nije dobro proucio sastavnicu i T-55...
Nemoj zameriti,ali jedino pokrice za ovu da se tako izrazim...gresku...je originalna fotografija ...


Darijan

A brate iz naftalina vadis  :god :god samo opusteno. Hvala na trudu  D:)


Oklop123

Quote from: Bartsimpson on 21-01-2014, 15:00:41
Izvinite sto ponovo otvaram zaboravljenu temu....
Poklopci na kupoli su pogresni...bez obloge...Pogresno postavljen vucni zupcanik...Vidim da kolega nije dobro proucio sastavnicu i T-55...
Nemoj zameriti,ali jedino pokrice za ovu da se tako izrazim...gresku...je originalna fotografija ...


Upravo ono sto sam hteo reci
A i da je stavio odgovarajuce lukove onu stariju verziju
Kako ja znam samo par takvih je bilo i to u Krajini  ne u VrS
A i T-55 retko kad zavrsi na otpadu hehe ako znate na sta mislim
Ali tenk je meni sjajan pa sjajan
To su neke stvari koje su nebitne