Su-27 x2 1/48 Academy - The great Flanker project

Previous topic - Next topic

Suhoj

Nece vala to biti ovog puta, sad sam ozbiljno zagrizao a i opremljen sam svime za Flankere pa ce biti uzitak ovo do kraja nadam se  ;)

KuKLiNsKi

uf jako ljep kokpit, ovo pratim... nemam pojma zašto nikad nisam napravio nekog flankera  :think  morat ču kad ti s ovim projektom završiš  ;)

Suhoj

Evo nastavka
Malo sam doradio wheels bay, nije nista specijalno al eto da ne bude onako prazno
Takodje sam ofarbao unutrasnjost usisnika sivom a sledece sto radim je maskiranje toga i farbanje neke boje metala unutra







matilda

ni lose, pohvalno, pohvalno.
volim samogradnju.
samo strpljivo i napred.


stevan

djos & filip

bice ovo sjajno, samo napred, mi uzivamo  :)

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Suhoj

Mali update
Ofarbani usisnici i unutrasnjost...
Ovo je Mr. Hobby color silver i fantasticna je boja, kao alclad


Mikoyan29

Ozbiljno si krenuo, nema sta! Vidim ja da ces ovim tempom brzo zavrsiti obe makete   :super
MK "Oluj"

Suhoj

Evo nastavka
Nisam radio neko vreme jer radim na Tigru i Jagdpanteru pa je ovo u drugom planu al sam poceo sa gitovanjem i smirglanjem spojeva po trupu
Ovo je trenutno stanje, nadam se da cu u skorije vreme pripremiti za farbanje oba pa ce prvi na redu biti Ukrajinac

A izvinjavam se za lose fotke ovoga u radu, ovo mi je radni prostor pa mi bas i nije zgodno za slikanje a da pravim softbox i sve zivo treba mi sat vremena, to cu kad ih budem farbao

Suhoj

Trebala bi mi sada pomoc
Odlucio sam da ipak uradim 2  Ukrajinca jer mi je taj splinter cammo na njima prosto savrsen.
Trazio sam dvosede sa belim nosem i jedini koji sam nasao a da mogu da uradim je ovaj 73 (jer imam brojeve 37 istog fonta i boje).
Nazalost uspeo sam samo jednu fotku da nadjem pa bi mi veoma znacilo ako neko moze da okaci jos fotki ovog aviona
Hvala unapred

su27rules

Quote from: Suhoj on 29-02-2012, 18:04:09
Trebala bi mi sada pomoc
Odlucio sam da ipak uradim 2  Ukrajinca jer mi je taj splinter cammo na njima prosto savrsen.
Trazio sam dvosede sa belim nosem i jedini koji sam nasao a da mogu da uradim je ovaj 73 (jer imam brojeve 37 istog fonta i boje).
Nazalost uspeo sam samo jednu fotku da nadjem pa bi mi veoma znacilo ako neko moze da okaci jos fotki ovog aviona
Hvala unapred



Jesi probao fotke naci ovdje:
http://spotters.net.ua/search/?aircraft=Sukhoi+Su-27UB&
i ovdje:
http://russianplanes.net/st/Sukhoi/Su-27UB_(Su-27UBK/T-10U)

Suhoj



Suhoj

Oba Flankera spremna za farbanje!
Trebam jos da polepim neke manje delove ali napokon sam zavrsio sa gitovanjem i smirglanjem.
U sustini najvise muka su mi zadali usisnici, spojevi su bili uzas, ovo drugo je manje vise ok bilo
Izduvnike cu tek na samom kraju raditi, necu to ni stavljati jos
Nosevi nisu zalepljeni jos, moram da malo osmirglam ivice pa cu ih tek na kraju kad budu ofarbani zalepiti
Evo fotki




Tomcat

Lepo, lepo... Špic derane  ;) Jedino slike... nisu bas katastrofa kao moje ali mogu i bolje  ;)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...