Sd.Kfz.232 6 Rad sam i zaboravljen

Previous topic - Next topic

ILIJA iXa

Ovaj kucerak ko srusena supa! ;D
A da sto kazu ova gamad od mahovine "jede" polako oblandu... >:D
Pa sta da kazem nego da odlicno napreduje bas je lipo! Oces staviti jos krsha tu ispred supe i vozila (neke burice,neki bicikl,stari blok motora...)??!
Pozdrav i samo guraj!

Darijan

Hvala puno. Da planirao sam al je frka sto nemam krsa nikakvog moracu nesto izmisljati  :zvizduc :zvizduc

Darijan

Mali napredak od danas wash na ovoj ceradi staroj onda ofarbana nova cerada mala dorada na lokvici i malo prasine na supicu e da i oluk sam alo radio al nisam dobio bas boju kakav je inace oluk jbg al dobar je hihi














:cheers :cheers :cheers :cheers :cheers :cheers :cheers :cheers :cheers :cheers

airsuba

Darijane ove slike su ti baš tamne, nerazaznaje se mnogo toga   :think

Mislim da bi inače preko tog oluka tj. 'rđe' trebalo da pustiš i jedan mali taman wash da pojača senku i prikaže prljavštinu i ono crnilo što se obično zavuče u udubljenja...

Darijan

Ma ne mogu da uhvatim dansko svijetlo posto radim nocu.Da vidis to sam i ja kontao da uradim tamni wash crne boje hvala ti. A reci mi za ostalo jel ok sta treba da odradim bolje.Hvala ti puno dosta mi znaci komentar

Darijan

Zdravo drugovi zavrsio sam ground znaci nema vise oblatine kako rekose neki hihi.Evo par slika malo su slabije al sutra cu slikati na danjskom svijetlu.Sutra ne radim pa slikam po danu i kacim slike.Diorama jos nije gotova kontam jos ubaciti smeca nekog al skupljam jos :headbang :headbang evo par slika cisto da vidi te kako oblatina sad izgleda hih









ILIJA iXa

Ma da! samo dansko svetlo i sav taj posakrivani krs u tom korovu ce da ispliva i bas ce lepo da izgleda :D?!!
Cestitke za rad...! :super
Pozz

Darijan

Kao sto sam i obecao par slika po danskom svijetlu
















airsuba

Ispalo je vrlo zanimljivo na kraju, sa dobrim svetlom pogotovo  :super

Bilo bi idealno kada bu uradio recimo jednu ili dve civilne figure i postavio u ovaj slobodni prostor da ga malo popune, zbog 'ravnoteže'  :think

Darijan

Hvala puno.Nije to jos gotovo bas imam jos nekih sitnica da odradim kao sto si rekao radi neke ravnoteze uglavnom polako je privodim kraju.Hvala jos jednom

Aki

Веома лепо изгледа, има душу   :)
Требао си да уклониш алат са возила, јер то увек прво нестане са напуштених возила.

Darijan

Ma bravooo vidis toga se nisam sijetio imacu u buduce na umu ta SRPSKA POSLA  :mjetal :mjetal :mjetal.

JLZ

Kutija od lanc paketa je tu...

Meni odlicno izgleda  :super

Darijan

Duga devetka je pojedena i ambalaza bacena hahha Hvala

Darijan

E drugovi moji evo mali update od danas nasao sam neki blok motora ili motor citav j***m li ga  :P  :P uradio sam mu hrdju cekam da se prekonoci malo osusi boja- legne pa da ga malo usminkam tipa ulje iz njega da curi malo drybrush-a, e onda ivice suhom olovkom itd uglavnom privodim kraju.Evo slike pa skontaj  te valja li sta.Naravno komentari su dobro dosli pozitivni ili negativni









Naravno slikano pod lampom sutra se potrudim da uslikam po danu  :caooo
:caooo