MiG-29 Milenka Pavlovica [GOTOVO]

Previous topic - Next topic

KuKLiNsKi

nadam se da nije preskupo to, moram jednom takvog napravit, prejaki su detalji
ima neki link o tom pilotu da nemorate tu objašnjavat?  =)

Suhoj

Oko 10-15e je taj Aires uglavnom
Ja sam ovo jako jeftino nabavio preko e-bay

O pilotu ukratko, bio je komandant 204. lovackog puka i 1999. kad je bilo bombardovanje jedan mladji pilot iz njegove eskadrile je dobio naredbu da poleti, on ga je zaustavio i dobrovoljno sam poleteo iako je znao da vecina aviona nije u ispravnom stanju i presreo NATO avione koji su dolazile iz pravca Bosne, uspeo je cak da ih otera ali sa druge strane isto iz pravca Bosne su belgijski F-16 dolazili i pogodili ga sa 3 AMRAAM-a, poginuo je u letu jos, nije stigao da iskoci.

KuKLiNsKi

e hvala =)
nisam znao da je bilo fajtanja u zraku '99

Tomcat

#18
Mislim da nisu belgijski F-16 vec americki, 77 TFS ''Gamblers'', Two Bobs radi dekale za taj F-16. Imas u Osprey knjizi detaljnije o tome.
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Nemsy_29

Offtopic

Verovatno je doslo i do friendly fire jer su u ostacima njegovog miga pronadjeni fragmenti NEVE cini mi se.



Suhoj

Evo napokon nastavka na 29ci
Ofarbana je kamuflaza, mislim da su boje bas dobro ispale, koristio sam AKAN sivu i sivo-zelenu za MiG-29
Uradio sam i ovu "traku"  od prethodnih oznaka sto je ostala na vertikalcima


Mikoyan29

Boja je odlicno legla, bice ovo super maketa!  :super
MK "Oluj"

sezan

#22
E to je ta nijansa. JA bi je MOZDA jos malo potamnio ali i ovako je dobra , odnosno u tom trenutku su boje bile blede poprilicno pa mi se ova cini dobra .ODlicno iozgleda. Bice super!  :cheers

ps. jedno prefarbane zastave su po meni tamnije nego sto treba da budu..
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

su27rules

Jako dobro!! Bas lijepo obojano!!

Suhoj

Hvala drago mi je da vam se svidja
U medjuvremenu sam i dekale postavio i uskoro cu weathering da pocnem
Ono sto htedoh da pitam je da li neko slucajno ima oznaku 204. brigade kako je izgledala 1999te i generalno me zanima koje oznake su nosili nasi piloti na uniformama?
Takodje ako je neko spreman da proda tu oznaku ili bar pozajmi na nekom od takmicenja da stavim na dioramu koju planiram bio bih veoma zahvalan, za to me kontaktirajte na pm.

tenk

sto se tice oznaka,prosetaj do vinca. :naughty
www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."

medico

zaboravih juce da prokomentarisem....  :super lepo i pedantno farbanje , deluje da boje imaju vrlo fin pigment .

Ziggy

Takodje mnogo oznaka i uopste vojnih stvari mozes da nadjes i na ovim linkovima, ljudi prodaju sve i svasta  :super

www.limundo.com
www.pik.ba
Mercenaries never die, they just go to hell to regroup!

komoras

ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

Suhoj