mig 29 ub VVS

Previous topic - Next topic

milogor_strashni

Divan i zanimljiv rad skroz!

Svaka cast.

Pozdrav,
Milan

Ćomi

#16
Meni se bas dopada.
A pitanje koje imam bi bilo za iskusnijeg kolegu Mikoyan-a-kako vidis da je radjen pravo iz kutije,osim sto je naglaseno ?
Radim neku slicnu pricu sada pa mozda upotrebim i to saznanje da je malo obogatim...

hvala na odgovoru,

pozz
Comi
No signature.

Sijamski_Mrmot

odličan rad :)  što neko reče, pomislio sam da je pravi  :pilot

Mirko

Slobo

Quote from: Comi on 10-04-2012, 12:41:26
A pitanje koje imam bi bilo za iskusnijeg kolegu Mikoyan-a-kako vidis da je radjen pravo iz kutije,osim sto nije naglaseno ?

Pa rekao sam autor, ali ne u prvom postu  ;)

Quote from: matilda on 08-04-2012, 18:57:20
da, zaboraviih  da kazem da je maketa italeri, 1 72 da je iz kutije sem malih dorada u kokpitu i rezinskih sedista.

Ćomi

#19
Slobo,

Kolega je rekao da se VIDI a ne da se CITA da je pravo iz kutije...
Pozeleo sam objasnjenje da bih znao sta treba doraditi,zameniti,ispraviti kad vec neko to VIDI.

Ok,mozda se nisam najbolje izrazio,koncipirao pitanje,svakako tebi hvala na trudu i odgovoru.


Moje pitanje drugom kolegi i dalje stoji ;)

Pozz,
Comi

P.s.

Sklonio problematicno NI iz prvog svog posta ;)
No signature.

Nemsy_29

Ovaj italeri dosta dobro izgleda i direktno iz kutije(ako se izuzme da je netacan i da je panelizacija malo pogresna), treba samo skratiti izduve da zadnji deo mlaznica legne na "kapice" na trupu aviona. Sto se ovog MiGa tice ja vidim rezinska sedista i HUD i to je to od dorada, a sad sta bi moglo jos da se obogati... to je siroka lista, u kokpit se po koji detalj moze dodati, na ove panele za osigurace isto, zicice na noge st. trapova, isto tako i u kutije, varionici na krajevima krila i horizontalaca, par antenica nekih itd itd... Ako neces da se cimas mnogo oko 9ki mozes slobodno iz kutije direkt da radis, nije mnogo siromasan  :)

Slobo

E onda se nismo razumeli  :cheers

mikoyan

#22
@comi
Sto se tice tvog pitanja, rekao sam da se vidi da je radjen pravo iz kutije, jer je ocigledno da covek skoro nista nije koristio od dodataka za tu maketu, osim rezinskih sedista,(eceraj, rezinske izduve, nije prerezivao panele jer su postojeci netacni........itd.) koji znaju da obogate maketu, ali sve to ne umanjuje kvalitet rada i maketa kao takva mi se zaista dopada.

Ćomi

Drugari-sve jasno ! Radoznalost zadovoljena :)

Jos jednom-jako lep rad...

Pozz
Comi
No signature.

nebojsa-kum

Lepo odrađeno,svaka čast

matilda

hval vam momci na lepim komentarima.
znam da je maketa malo off, ali nisam imao snage da se vitlam sa prerezivanjem i sa nekim preteranim detaljisanjem.
vise sam je radio da se opustim, sto je i poenta, bar meni, ovog naseg hobby-a.
@ sandman- farbano je pomocu blu-tack sablona.
jednom sam radio slobodnom rukom i akan farbama , pa je bilo i pretamno i pojavilo mi se mnogo over-spray-a pa sam onda  sve lepo maskirao, dohvatio se meni omiljenih MM enamelki i sredio stvar.
wash jeste kao nesto tamniji i mestimicno prenaglasen, ali sta je tu je.
napravicemo drugu, bolju, lepsu...

stevan

Kerber

Meni je ovo jedna od boljih "29-ki.
Farbanje, oznake, ajkula (drakula, bubasarba.... ;D)...kao neki zapadni lovac, sa ovim americkim brojkama. Nema veze sto nije sa 200 evra dodataka kad deluje i onako - svetski!
Zadatak obavlen uspesno!