M151A1-academy 1:35-90% gotov

Previous topic - Next topic

Ziggy

Evo drugari,nabrzaka sam pofotkao ovaj simpaticni dzip pa reko da vas pocastim sa fotkama jos jedne moje makete,nadam se da ce vam se svidjeti,uradio sam dvije serije fotki(sa i bez blica) pa da vidite kolika je razlika boje i nijansi,nazalost maketu nisam stigao jos da 100% zavrsim,ima tu jos djelova koji idu na nju(rezervni tocak,lopata,kanister,neki radio uredjaji)i jos malo watheringa,al kao sto rekoh nazalost to ce morati da saceka jer u srijedu odlazim za IRAQ,tako da cu apstinirati najmanje godinu dana od maketarstva  :'( a mozda i vise,ko zna,cudni su putevi gospodnji,a taman sam se zalaufao i skoro sve bitne stvari nabavio,al sta je tu je,ako bude srece bice i maketa a zaradit ce se valjda i neka kinta,trudit cu se koliko mognem da i dalje budem u maketarskim vodama bar putem foruma.Pozdrav


















Mercenaries never die, they just go to hell to regroup!

Hartmann

Super je dzip, bas je dobar.
Srecno u Iraku.
''Ljudi, imamo samo jedan cilj, a to su dve stvari: red, rad i disciplina!"

Dada

Sweet,  :o lepo dzipche...
Srecno tamo ;)

milanco

EEEE svaka cast ko pravi bas mi se svidja :o :o :o 8)
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

tripko

da nas se vratis ziv i drav, lako cemo za makete i maketarenje

Ziggy

Hvala ljudi,nadam se da ce sve biti ok,da ce me sreca pratiti  i da cu se vratiti ziv i zdrav al mogu vam samo reci da ce biti kao u osinjaku :o
Mercenaries never die, they just go to hell to regroup!

Momcha

Lepo odradjeno i srecno u Iraqu

Boki

Džipče je fenomenalno. Bravo!
Trenutno radim na sličnom konceptu (Italerijev M6 Dodge sa topom od 37mm) ali mi mi se čini da ga nikada neću završiti jer mi stalno padaju na pamet neke nove ideje  :-[ .
Što se Iraka tiče, što baš tamo, bre?
U svakom slučaju, srećno. Nakupi tamo gomilu ideja za diorame, pa kad se vratiš da ih realizuješ.
Pozdrav

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

kasapin

Dzip je super :)
Slikaj se u Iraku i kaci nam slike na forumu da i mi malo budemo u toku :) Srecno!

husky

Lepo uradjeno, svaka cast.
Gledaj da preteknes iz Iraka, valjalo bi...

Ziggy

j**iga ljudi,novac je osnovni motiv,a ostali motivi su izazov,iskustvo,avantura,adrenalin ;D,pa ni zasta na svjetu nebih propustio letenje u UH-60 black hawk,pa Dubai,pa rokanje iz M4,pa pustinjske oluje,pa pjesak u gacama,pa temperaturu od 50-60 stepeni celzija,pa razno razne pauke,gustere,skorpione :o....necemo sad o onoj tamnoj strani posla a uostalom gdje danas covjek moze zaraditi 6000$ za mjesec dana a da je posteno zaradjen novac,jeste da je ulog velik a to je zivot i da je to trenutno najrizicnije mjesto na svjetu,al j**iga neko i to mora raditi a nije to bas posao za svakoga.Obecavam mnostvo fotki a mozda ponesem i malo pustinjskog pjeska pa napravim biznis sa gazda Milanom ;D ;D ;D,salim se naravno. ;D
Mercenaries never die, they just go to hell to regroup!

Gusha


milanco

Pa srecnio i nemojm da saljes slike neago ih donesi licno mislim da je to ipak bolje ;) Sve najbolje pa da pricas dozivljaje kada dodjes :)
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Ziggy

Hvala vam ljudi svima,sto ste mi pozeljeli srecu i sve najbolje,veliki pozdrav svim dobrim ljudima i sljedeci put vam se javljam iz Iraqa,pozdrav od Ziggy-a i cujemo se uskoro  ;).Srecno i vama i cuvajte se.
Mercenaries never die, they just go to hell to regroup!

Sandman

Igore, puno srece ti zelim u Iraku!
Chuvaj se, opreza nikad na odmet, a slike odande, i javljanje...opushteno, kad i ako imash mogucnosti, ti nam se javi ;)
Za makete tek ne brini - ima dana... samo ti nama da se vratish ziv i zdrav!

Puno pozdrava i SRECNO! ;)
Srki