Mi 24 1/48 Revell

Previous topic - Next topic

Mikoyan29

Evo, konacno je i meni je poceo raspust   :pilot
Dakle, radicu maktu meni omiljenog helikoptera Mi 24 pitanje je da li ce biti JSO-ova kamuflaza iz 90-tih ili cak neki rus.....
Bio bi red da kazem i nesto o samoj maketi.....linije panela su u pozitivu, sto znaci da cu morati da smirglam, urezujem i rivetiram povrsinske detalje, ali dobro to i nije neki veliki problem....dobro je to sto je maketa relativno konturno tacna, elem, unutrasnjost makete je ocajna, sa minimalnim detaljima sto znaci da ce biti potrebna samogradnja  :naughty
Nadam se da ce vam se svideti  :super

Za pocetak par slika:



Ocajna kabina sa tobogan sedistima:



Off with the seats! Inace busiica Dremel je jako korisna, svima savetujem kupovinu iste!



Malo samogradnje nije na odmet  :naughty







Toliko za sada.....
MK "Oluj"

PELE

Oooodličan, daj još slika!  :cheers

Nemsy_29

Siroko, siroko! Rad obecava  :super

Ovo je bio pravi Butchering jer se sa tim nastavkom inače seku medicinske igle. Za plastiku je najbolja fina cirkularna testerica, a Dremell i ostali prodaju još štošta finijeg materiala.

Goran A.

Zar ti nije bilo lakse da sa par detalja doradis postojeca sedista? Kad vec imas teksturu i pojaseve, ustedeo bi vreme.

medico

dobar pocetak, za sedista si verovatno konsultovao literaturu, vidim da se dosta razlikuju od ovih iz makete, buduci da je kokpitsav u staklu i da se dosta toga vidi bice to dobar detalj !

dusko

Svaka cast pocetak obecava,da li jos neko proizvodi ovaj helikopter u 48-ci osim Revella?

dragan_mig31

KInezi MHM(sadasnji hobbyboss) su to radili pre oko 10 godina.Ista maketa samo malo doradjeni kalup i detalje u negativu.

KuKLiNsKi

ma sramota da ima milju različitih falcona i horneta a najpoznatiji ruski helikopter ima jedan... ako imaš sreču ga nač    pjeeeh :P

stefa

Odlicno izgleda, svidjaju mi se sedista :D Samo napred!