Revell F/A 18 E SuperHornet 1/72

Previous topic - Next topic

nenobl

#15
ovako.. vec neko gore rece za boju bombi.. oliv drab je prilicno dobro rijesenje! generalno farbanje..  samo googlaj i pusti uputstvo! a sad, mislim da si trebao odraditi wash na stajnom trapu, isto tako na naoruzanju i tankovima za gorivo, pylons...!

i jedna isto zamjerkica, ovaj dio oko otvora cijevi topa na nosu, taj dio je metalni!  http://cdn-www.airliners.net/aviation-photos/photos/5/4/6/1355645.jpg

a gdje su ti navigaciona svjetla? :) crveno lijevo, zeleno desno na vertikalcima..  :zvizduc

popravljaaaaaaaaaaaaaaaaaaj... ovako jako lijepo, pedantno uradjenu maketu!!! generalno.. super izgleda! naravno.. svakom sledecom biva bolje!

pozdrav iz Banja Luke

zixo

Фино урађена макета.

Моја замерка је, а нисам видео да су други то споменули, боја на издувницима. Пре би ту ишла нека боја гунметал него ли овако алуминијумска.

Hornet

Prvo mesto na jučerašnjem NS Ikaru, kategorija J1 :)

Od oktobra postajem kadet, taman do decembra da završim Thunderbolta :)


Goran A.


vlajko&marko

Svska cast ! odlicno odradjeno  :super :super

pekar

#20
Evo i ja da dam zamerku na rad.
Samo ću jednu za sad koja mi baš bode oči a vidim da je niko nije spomenuo.
To jeeeee:

TOČKOVI 

E to je muka samo pogledajte kako su "LEGLI". Pa i početnik bi morao to da zna da nikako ne sme da se desi da gume nesmeju da se ovako ostave na maketu.
Nedopustivo.
Ako si sa njim osvojio neko mesto na takmičenjima eto problema.
IL-76

pekar



evo slike.
Gledajte poslednju sliku.
IL-76

matilda

e to sam i ja primetio da je stajni trap otisao malo u "raznosku"
verovatno si kao i svi mi natakaario maketu na tockove pre nego se sve dobro osusilo...
nemoj da se sekiras preterano za to, to smo svi radili kad smo bili na nekim pocetcima.
maketa ti je inace super ispala, bombe stoje da treba da budu maslinastije.
ovo sto su ti rekli da je sivo dosadno i sts ti ja znam, to ti je vise stvar ukusa.
njima se ne svidja a meni se eto svidja.
samo napred i da nam predstavis jos po koji ovako lepo uradjen avion.

stevan

Hornet

Hvala svima na komentarima. Točkovi su takvi kakvi su zahvaljujući Revellu, takav je oblik nogu stajnog trapa. Sam nisam umeo da ih ispravim tj. iskrivim tako da točkovi budu vertikalni u odnosu na podlogu.