FROG 1/72 P-61A Black widow

Previous topic - Next topic

zolle



  Evo mrljavih nesto oko ove zverke, pa reko da prijavim ! Aluminijum podloga radjena bojom u spreju
(mislim da je Kenda color  :lol), preko nje crna domaca iz garaze nanesena cetkicom, pa sve to malo, a
negde i malo vise skidano smirglom i cackalicom  :lol Uspeo sam da je postavim na tockove kako treba,
poslusavsi savet kolege Anki-a, tako sto sam u gondole nabio jos jedno 30gr olova  :cry valjda ce trap da
izdrzi  :super Ostalo je lakiranje, tako da svaki savet sa vase strane moze jos uvek da se sprovede u delo  :super A da, promenio sam boju na trapu i prostoru za njega u ovu bolesno zuto-zelenu, gledah fotografije
po netu, cini mi se da lici  :super






Namerno sam ga opalio blicem, da se vidi svaka sitnica, ne bi li vam omogucio da sto bolje ocenite
kolko sam z..... stvar  :cry
Dokon mozak, djavolja igracka !

airsuba

Baš je 'blicnut'  ;D
Dosta si ga zgulio, pa mu onda uradi neki matiraniji izgled tj. istrošenije lakiranje za kraj.... mada su oni bili gloss kad su bili novi... ima tako ruađenih maketap o netu pa baci pogled!

Biće ok, ipak je to starina-maketa!
Zamena propelera je prava stvar, potpuno promeni izgled (imam istu urađenu pre X godina, iz mlađanih dana  ::) )

barbarossa

a dje ti je kupola sa mitraljezima???

zolle

Quote from: barbarossa on 25-09-2012, 14:44:21
a dje ti je kupola sa mitraljezima???

Jos radim na njoj Jovo, ona moze da se doda  i kasnije  :super Ispade malo komplikovaniji zahvat, fali mi
onaj zadnji deo  :headbang
Dokon mozak, djavolja igracka !