1:72 Heller IaI Dagger

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Nazalost nisam imao dovoljno slobodnog vremena da bi sredio sve panele tako da dosad sam stigo koliko sam mogao.Ostaju jos nekoliko panela za ispravljanje pa onda se moze krenuti na detaljisanja kokpita i izrada nosaca za bombe i ostale sitnice...



sezan

#46
Doćero si ga znaći. ODlično- Ajde sad dalje...
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Goran A.

Od cega ces napraviti male uvodnike na hrbatu?

dragan_mig31

Ja planiram da razvucem i izbusim ram od makete.

Goran A.

Takvih slicnih uvodnika ima na KP-ovim Migovima, uz malu obradu mozes da ih iskoristis ako imas neku staru maketu.

dragan_mig31

VIdecu sta imam od viskovima(a imam puno toga)Mozda iskoristim neke stare delove a mozda samo napravim nove za 10-15 minute od plastike.

dragan_mig31

Malo po malo dager napredjue.Danas sam konacno imao malo vremena da ispravim neke panele i da sredim spojeve do kraja.Dodao sam malo detalja oko kokpita.



Goran A.

Ovako pregraviran izgleda odlicno, isplatilo se. Na levoj strani na sredini trupa smaknute su panel linije koje idu paralelno pa se sire na dole. Od glavnih linija jos samo da ucrtas vrataoca na usisnicima i to je to.

dragan_mig31

Ja mislim da ga vise ne diram sto se tice panela.Oni na sredini trupa sam kasno primetio :S

Goran A.


dragan_mig31

Paneli sredjeni,spojevi takodje.Kokpit ofarban i minimalno drybrashovan.Sad ostaje da napravim usisnike na vrhu trupa,dodam pitocev i napravim nekoliko male antene,antena ispod nosa kao i ona iznad,nosace za naoruzanja,i da uradim one antene na vertikalcu koje ova maketa nema..



Goran A.

Unutrasnjost kutija stajnog trapa u silver/aluminijum osim ako ova tamno siva nije deo nekog efekta koji nameravas da napravis.

dragan_mig31

Znam znam ali ipak hvala :) ovo mi je nesto kao predboja jer sam primetio da metalic boje puno realnije izgledaju ako su spricane na crnu osnovu...

Goran A.

Pretpostavio sam da nesto smeras al' za svaki slucaj!

dragan_mig31

Hvala vam prijatelji.Miraz dobio nosace za naoruzanja,dve nove antene na vertikalcu i one minijaturne usisnike.Spoj trup staklo je sredjen a samo staklo maskirano.