Hobby Boss Mil Mi-8 1/72

Previous topic - Next topic

flanker

...a mogao si malo više da se potrudiš  ;)
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

zivorad

Dobar je ovaj Marko (Flanker)  :lol ,da nije njega mi ostali bi se utopili u monotoniju hvaljenja...

stvarno sta reci za ovakav rad...

FANTASTICNO   :bravo :bravo :bravo

nenobl

fantastican rad! prelijepo! 

e sad, mene zanima, mozda sam do sad to trebao savladati ali eto nisam... kako postizes ovu "istrosenost" oznaka???? ako razumijes sta hocu da pitam! znaci kao da su izblijedile... samo washem preko dekala ili nesto drugo, trece ima?  bio bi zahvalan na odgovoru! :)

Warhawk

#18
Za izbledeo izgled, oznake se prskaju, i to jednim tankim slojem. Poželjno pre toga uraditi blagi preshading...
Takodje je dobro koristiti prljavo belu i svetlo crvenu, jer čista bela i crvena izgledaju bzvz...

Druga opcija da se preko zalepljenog dekala preprska tanak sloj razredjene boje u kojoj je kamuflaža (mada ovo najbolje uspeva samo sa jednobojnim šemama)
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

Goran A.

Uzivo izgleda zaista dobro, mladi Biba se pokazao!

Biba Struja

Pa ako budem finansijski dobar, možda ga odnesem na NG kup, što da ne......      :mjetal

pekar

Lepo nema sta ali mogao si malo da povijes elise na dole a i bocne pito cevi mi malo cudan ugao imaju.I sto se tice izduva cini mi se da mnogo strce napolje (mozda gresim).Fali mali detalj a to je PP aparat.
IL-76

Goran A.

Izduv i treba da strci ali ih izgleda nije okrenuo kako treba. Pito cevi jos malo ka spolja na gore. Nadji slike i popravi to, jos pola sata posla.

medico

odlicno izgleda  ! Bravo Bibo .

rivete, filtering, prljanje pa na kraju i farbane oznake upotpunjuju taj ralisticni izgled ! Dobroje sto si prilagodio nijanse oznaka inace bi izgledale "vristece" u odnosu na osatak helisha
josh jednom bravo !

Mikoyan29

Odlican, meni se svidja!  :mjetal
MK "Oluj"

Dada

Naelektrisani, ovo ispade odlicno!
Vredelo je izgubiti zivce i kosu zbog ovoga :D
Nitne si ubo k'o prstom u pekmez :)
Nemam sta dodati niti oduzeti... Oduvao si ga!

Biba Struja

Evo ispravio sam greške na mi-8, iskrivio sam pito cevi pod određeni ugao, izduve sam malo "uvukao" i ispod dodao antenu i kuku......     :pilot


B-707

Sjajno je uradjen, meni se svidja unutrasnjost

Tonxy Xy

Odlično odrađen! I Izgleda uredno :)  :super

PELE