1:35 BMP-2K

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Aviondziska profesionalna deformacija :D A hocu da probam i uljani wash i dot filter :)


Danas sam zavrsio ozake.Zalepio zastavu pa isekao na kateru maske za evidencijske brojeve.Ja mislim da su brojevi odlicno ispali na kraju.



KuKLiNsKi

super izgleda
brojevi i zastave su baš ljepo sjeli

dragan_mig31

Evo po prvi put u zivotu  radim sa pigmentima i mislim da nije lose.Ja sam zadovoljan.


KuKLiNsKi

eto ga na   
viš kako ide  ;)
jesi prvo stavio wash i to?

dragan_mig31

Jesam.Ali nevidi se bas zbog prasine :D Sad sam malo ponovio neka mesta koja se najvise vide.Sad jos lakiranje pa drybrushing sa srebrenom na neka mesta i to je to :D

KuKLiNsKi

hmm... aj to probaj prvo na donjoj strani da ti slučajno prašina ne reagira pa se boja promjeni ili tako nešto...

Ćomi

Haha...Pa nije to radioaktivna prasina pa da reagira...

Lak ce ti "ubiti" pigmente,tj,bitno ce umanjiti njihov intenzitet...
Ja sam se trudio da pigmentima prasnjavim na kraju jer-prasina i u realnom zivotu dolazi na kraju...A i ako su kupovni pigmenti,ne rendane krede,hb mine i sl.-oni su jaaako "lepljivi" pa nema potrebe za daljim fiksiranjem slojevima laka...

Poz,
Comi
No signature.

Dima-RUS

#37
I like your BMP, very nice weathering. But you painted the gun incorrect




Dima-RUS

Can you tell me from where macedonians received their BMPs?

dragan_mig31

Quote from: Comi on 29-12-2012, 09:59:42
Haha...Pa nije to radioaktivna prasina pa da reagira...

Lak ce ti "ubiti" pigmente,tj,bitno ce umanjiti njihov intenzitet...
Ja sam se trudio da pigmentima prasnjavim na kraju jer-prasina i u realnom zivotu dolazi na kraju...A i ako su kupovni pigmenti,ne rendane krede,hb mine i sl.-oni su jaaako "lepljivi" pa nema potrebe za daljim fiksiranjem slojevima laka...

Poz,
Comi

I da znas da mi je ubio pigmente.Nevide se sad ni 50% od ono sto su bili pre lakiranja.Kasno sam saznao da mi terba akrilni lak(ja radim samo sa uljanim bojama i lakovima).

dragan_mig31

Quote from: Dima-RUS on 29-12-2012, 10:58:59
Can you tell me from where macedonians received their BMPs?

Of course.Our BMP`s ware bought in late 2001 along with around 40 T-72A,several strela 10 and MT-lb`s.

Ćomi

Quote from: dragan_mig31 on 29-12-2012, 11:01:07
Quote from: Comi on 29-12-2012, 09:59:42
Haha...Pa nije to radioaktivna prasina pa da reagira...

Lak ce ti "ubiti" pigmente,tj,bitno ce umanjiti njihov intenzitet...
Ja sam se trudio da pigmentima prasnjavim na kraju jer-prasina i u realnom zivotu dolazi na kraju...A i ako su kupovni pigmenti,ne rendane krede,hb mine i sl.-oni su jaaako "lepljivi" pa nema potrebe za daljim fiksiranjem slojevima laka...

Poz,
Comi

I da znas da mi je ubio pigmente.Nevide se sad ni 50% od ono sto su bili pre lakiranja.Kasno sam saznao da mi terba akrilni lak(ja radim samo sa uljanim bojama i lakovima).


Svejedno...I akril bi ih ubio...
Slobodno-pigmente na kraju.

pozz,
Comi
No signature.

dragan_mig31

Jos mi nije jasno :D Nemogu da tako zaprasim maketu pa da ostavim nelakiranu.Nije mi nekako logicno.Kako da sve to zastitim na kraju?


Evo je lakirane gde su pigmenti ubijeni za 50% a mozda i vise.



Dima-RUS

Quote from: dragan_mig31 on 29-12-2012, 11:02:50
Quote from: Dima-RUS on 29-12-2012, 10:58:59
Can you tell me from where macedonians received their BMPs?

Of course.Our BMP`s ware bought in late 2001 along with around 40 T-72A,several strela 10 and MT-lb`s.
Yeah, I know this, but from what country? Ukraine?

P.S. Fix the color of the gun.

dragan_mig31

Yes from Ukraine.Sorry I thought I mentioned it in my last post.I will fix the gun of course :) Nego jel neko ima neki tutorial za to kako da napravim ceradu i slicno?