"Bonjour Madam"

Previous topic - Next topic

Momcha

Kratka prica: Americka patrola M8 u toku obilaska nekog Francuskog sela nailazi na iznenadjuci prizor devojke,
koja pokusava da se "olaksa" u pauzi ratnih sukoba.
M8 je poznata Tamiya maketa u 1/35, figure su Mini Art za rezinskim glavama. Kuca je domace proizvodnje d.o.o. Momcilovic.











Nadam se da vam se dopada.

Ćomi

Sveukupno-meni se tvoje diorame vrlo dopadaju,pa time i ova !
Kuca je bas,bas...

pozz,
Comi
No signature.

Slobo

Bila to u kući obaviti  :hahaha

Vrlo lepo, nema šta!

maestro

Au brate, svaka čast!
A posebno m ise kuća sviđa! Da li bi mogao da u kratkim crtama kažeš kakosi je napravio, kako si dobio teksturu cigli, i detalje poput kapaka za prozore, "čašica" za struju, i stakla?

Mika999

Hehe, dobra fora sa ovom gospodjom. Ali sto u dvoristu?  :hahaha Lepo, svidja mi se.  :super

Sandman

Duhovita ideja i već uobičajeno odličan kvalitet izrade i diorame i vozila i figura :)

Možda da si koji crep polomio, da se vidi da je zaista pauza između nekih ratnih dejstava blizu kuće, ili da je recimo kupatilo razrušeno pa gospoja nema gde drugde da "obavi posao"?  0:)

Tonxy Xy


Messerschmitt

Одлича идеја и реализација! Свака част! Већ сам ово видео на Арморами, надам се да ћу и уживо видети на НГ купу.

Sve O.K. ili čak odlično sem same priče.
Zašto da pored naoko cele kuče ženetina sedi usred bela dana na dvorištu i vrši nuždu?

Momcha

Hvala svima na komentarima, drago mi je da vam se dopada.

Sto se price tice, po masi mesta-sela po bivsoj nam zemlji SFRJ, bilo je mesta gde je wc u kuci bio pojam.
Imali su jedino poljaka i to je sve, cesto i po 10-15m od kuce. Cisto sumnjam da je po francuskim selima bas svaka kuca imala wc u sklopu, tokom Drugog Svetskog rata.
E sad sto to radi napolju.........na takvo pitanje mozemo da kazemo da su deca uzrasta od 4-5 godina unutra, pa je sramota  :naughty

Namerno nisam hteo da unistavam krov ili da pravim rusevinu od kuce jer nisam hteo ruiniranu dioramu. U ostalom, svi znamo sta je rat,
a kad potera........ne pravite razliku izmedju glavne ulice i coska kuce  ;)