Revell Ferrari 458 Italia 1/24

Previous topic - Next topic

zamlatuljko

Ovu maketu sam kupio prosle godine i do leta sam zavrsio sve sto se tice kokpita ali sa skoljkom sam stao dok nisam pribavio air brush, opet izvinjenje zbog losih slika i slabe rezolucije

takodje ovo je ona maketa iz teme havarija tako da ce se verovatno oduziti visenego predvidjeno ovaj model ali dok ne ispadne onako kako sam zamislio dotle  evo malo slika koje pokazuju neke detalje






i jos jednom slika havarije

zamlatuljko

meni vrag neda mira evo ja ponovo krenuo sa onom fix idejom da uradim linije ovog puta sam isao reverznim inzenjeringom naime izlepio sam ceo auto papirnom trakom onda iscrtao linije kuda bi trebao da protrci skalper i isekao i sad drzi ko pas zeca

znate za havariju sa farbom pe evo kako je to sad ispalo sa trakama




zamlatuljko

evo kako izgleda kad skinem traku, imam malih flekica crvene zato sto nije bas dobro isecena traka pa su ostale dlacice...ali sam krajnjim ishodom zadovoljan posto prvi put radim ovako nesto, krov jos nije gotov

komentari , misljenja sugestije dobro dosli






zamlatuljko

#3
evo jos malog napretka skoro sam pri kraju, medjutim kad sam krenuo da sastavljam skapirao sam da sam preskocio korak sa usisnicima :headbang tako da sad to ceka i koci proces zavrdavanja makete, u principu sam zadovoljan ima par nepravilnosti , na krovu gde se nalazi zelena boja pojavila se rupa odnosno ulubljenje uzrok nepoznat...

evo slika