S-125 i S-75 na šasiji T-55 Zebrano models 1/72

Previous topic - Next topic

yogi

Kolege,drugari prvo par slika,pa onda objašnjenje :


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Naime o čemu se radi makete vozila koje sam fotografisao su raketni lanseri na šasiji T-55 Ukrajinske proizvodnje su makete.O kvalitetu izlivaka neću ništa da komentarišem...Nema izraza za toliko sr.nje !!!Ali jedini to prave.98% delova su plastika.Točkovi za vozila su kao npr.Fićine felne.Nemam pojma ko je ono upakovao u kutiju,ali pridodali su uz samu maketu i dodatni REZINSKI set točkova.Koji su stvarno baš,baš kako treba.Međutim ja bez ikakvog iskustva upustim se u montažu istih tj.rezinskih.Njih postavim i tu dođem do za mene ne iskusnog veliki problem. Točkovi od rezina,a gusenice od najobičnije plastike.Ajd neko iskusan da mi objasni čime da spajam tj.upustim se u montažu gusenica!!!
E tu dolazim do problema.Kako tj.čime lepiti gusenice na rezin točkove ???
                                                             Unapred zahvalan Yogi

(dajte mišljenje slobodno)
U srcu Bosna,u glavi fosna !!!! :)

airsuba

kakvi su ovo fotošop tenkovi :-)

super lepak to treba da lepi bez problema, ako nije neka 'specijalna' plastika ili rezin...
uzmi jedan od onih u gelu, 100 puta lakši za rad a i odlično lepe!

yogi



Uploaded with ImageShack.us

Ma već uveliko ih koristim za eceraje,međutim .... Vidiš kakve su fuckin gusenice ,obična plastika.Ali vezivanje za resin točkove......
U srcu Bosna,u glavi fosna !!!! :)

RILE-NS

Super lepak moze da zalepi plastiku za rezin.Ponekad pomaze da se spoj predhodno malo osmirgla.
A zasto lepiti gusenice za tockove?Lepi gusenice clanak po clanak.Probaj da ih sastavis tako da je na knap oko tockova.
Recimo gornji i donji deo koji se medjusobom sastavljju i lepe kod pogonskog tocka i "lenjivca".
Mozda poceti sastavljane oko pogonkog tocka da clanci dobro "legnu" na "zube" tocka?