"ADMINISTRACIJA" Mig 3 1/48

Previous topic - Next topic

Ćomi

E pa, da svakoliki auditorijum ne bi vise treperio u neizvesnosti-odlucio sam da posle teaser-a na drugom topicu i ovde predstavim svoje poslednje, skromno receno, remek delo... :o
Iz samog naslova se vidi da imam averziju prema papirologijama, beskrajnim besciljnim procedurama, dozvolama za prijavu, izjavama za dozvolu...
Te sam mojim junacima preneo tu svoju muku...

Posle nekog leta te davne 1944 godine, oficir pozadine je dosao da zabelezi bahatost rasipanja sredstava mladog asa...U pratnji svoje adjutantkinje zadubljen u liste i tabele u rukama, ni ne sumnja da ce uskoro poceti svadja kojoj mladjani as hitro hrli... ;D

Uzivajte  ;)
































Polica se puni sporo ali hebitacno !  8)

P.S.

Trebalo je malo bolje rasporediti slike, PB je stvarno malo haotican sada...Ne zamerite... :-[

Hvala na paznji,

pozz,
Comi
No signature.

nono

meni je super, odlično. A i prića vezana uz scenu je za 5+

Suhoj

Fantasticno, i avion i sve drugo  :cheers

Miroslav Š.

Одлична диорама а тек прича и увод...браво! :super
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

Kerber

Odlican rad.
Kaznice ga zbog rasipanja municije..jbg... ;)
Nego, da posle ne rasipa on sekretaricu.... ::)

head bgd

Svaka cast. Znam da sam dosadan (Ko o cemu baba o ustipcima), ali ja bih bas voleo da ovo vidim uzivo. Ovaj tvoj teleskop mi bas i nije merodavan  :naughty ...ja bih to blize da osmotrim pa da dam svoj  komentar. Kao sto danas rekoh, iz projekta u projekat, sve lepse od lepseg.

Zdrav bio!

airsuba

"ček da vidimo šta smo imali...."

odlično je ispalo na kraju, a posebno ovakvo postolje kao celina se retko viđa!
:cheers

su27rules

 :super  Odlicno!!  Jako mi se svidja rad i prigodna prica,stvarno jako dobro!!

Ćomi

@ everibodi - Hvala kolege ! Bas ste me obradovali pozitivnim ocenam  ::) Mogu samo da obecam da ce sledeca biti za nijansu bolja  ;)

Pozz,
Comi
No signature.

KuKLiNsKi

ljepo, sviđa mi se weathering na avionu i daskama (=   
al mi se čini ko da je samo 80% aviona na diorami pa mi nije izbalansirana..
ja bi ga za 10-15mm pomako prema ljudima

Ćomi

@KuKLiNsKi - ni makac  ;D
U tom praznom prostoru je napetost i sve one ruzne reci koje ce uslediti kada se akteri price unesu jedan drugom u lice...Morao sam ostaviti mesto da dama nekuda ustukne  ;)

Pozz,
Ćomi
No signature.