Airfix Harrier Gr9 1/72

Previous topic - Next topic

Pedja

Quote from: medico on 28-01-2014, 15:20:25
Quote from: Pedja on 27-01-2014, 18:23:18
Нешто слично сам и урадио, Медико је то негде овде описао, и изгледало је ок онако провидно али када сам га замазао фарбом испаде овако шугаво, вероватно ћу одрадити поново, трееба мало времена да се "охлади" и наиђе нови удар инспирације.

objasnio sam ovde : http://medicosmp.blogspot.com/p/zakivci_23.html
trebalo je da uporetbiš providnu palstiku u boji ... stare hemijske olovke, upaljači i slično ako su od bojene providne plastike odlično mugu da posluže, starnci koriste provudne dečije bockalice kojih ima u velikom izboru boja 50tak kom za 1 $ ...heh možda se kod nas pojave u koneskim radnjama

Провидна пластика у боји.....где ми је била памет,хвала

Pedja

Покушај да урадим леђно светло....




Боја пластике ми се не допадне, па погледам мало фотографије, кад оно ,светло је плаве боје (а детаљно сам истражио пре почетка радова,часна реч), елем,ево резултата....






1:1

http://www.airliners.net/photo/UK---Air/British-Aerospace-Harrier/1640210/L/&sid=4be0c8b2db9d3fa92a9eb328bb85424e

Sandman

Sad je već bolje ;)

Hoćeš li mu napraviti onaj prsten u podnožju svetla koji se vidi na slici sa gornjeg linka? Malo ustanjenog sprua smotaš oko svetla i voila! :)  ;D

maestro

super izgleda :)
od čega je ta plastika u boji - spru nije.. hmm?

guster

cini mi se  cackalice i viljuske  za decije rodjendane  ;D

Pedja

Odgovor je potpuno tačan,koktel čakalice,plastične u nekoliko boja.

maestro


medico

 najjednostavnije rečeno .... pedja 1 : harrier 0  ;)

Pedja

Добри људи из "HORNBY" - ja,послали део који недостаје. Чак једном ургирали, пошто је адреса била погрешна па им се вратила  пошиљка,тако да у другом покушају уз  опсаку ,са њихове стране, да у таквим случајевима поштарина кошта, ипак део стигао и без да сам им платио те 3 фунте које су тражили. Мало ме је срамота  :cry.
Размишљам о нашој пословности овде,било која област, и колико је купац важан...... ни миленијум нам није довољан....

milan78

Sve je to jasno o nama,nego udri zavrsavaj ga....neka ti ne smeta blam! :bravo
Instagram-Peacockscaleworx