Air cobra P-400 Hasegawa 1:48

Previous topic - Next topic

dusko

Quote from: warhawk on 16-02-2014, 18:26:27
Majstorski rad na postarivanju. Moja omiljena šema bojenja Cobre.  :super
Mozda sam malo pojacao efekat ali uzivo nije tako uocljivo.

Pedja

Врло лепо,једина замерка што нема више слика "у раду". Видим доста панела отворених ,кракови елисе уништени и одлична шема остаривање, било би лепо да си процес израде поделио са нама.  Претпостављам да ће бити део неке пацифичке диораме.
Још једном честитке за одличан рад.

dusko

I meni je malo zao sto nisam sve slikao ,ali muku mucim sa  osvetljenjem ,ali nema nekih velikh tajno ako te nesto zanima tu sam da pomognem,inace sto se tice diorame pogodio si ,doduse posto nije sve islo po planu ovoga puta izostace more ali ce zato biti dosta peska ;)

Kerber

Znaci - mrak!
Da vidimo gotovo ovo cudo, pa da "parimo" oci.

Goran A.

Majstorski, nema sta! Deluje krajnje realno, sve si pogodio! Bravo!

medico

znalački rad ! lepo izgledaju ofekti postarevanja/izbleđivanja .
Gledam stare slikei nije mi jasno kako su se izgubili riveti ??? Prajmer + debela boja , mada mi ne izgleda tako ?

krajton

Može iskreno ?
Ja bih voleo ovako da znam da radim makete...
samo toliko, dovoljno jasno
sviđa mi se starenje i dekala i boja...
Lepo baš

Ćomi

Lepo, lepo...
Obzirom na stanje makine, malo zagaravi, zamrljaj i staklic...

Bas me zanima diorama !

Pozz,
Comi
No signature.

dusko

Quote from: medico on 16-02-2014, 22:16:26
znalački rad ! lepo izgledaju ofekti postarevanja/izbleđivanja .
Gledam stare slikei nije mi jasno kako su se izgubili riveti ??? Prajmer + debela boja , mada mi ne izgleda tako ?
Riveti su se malo izgubili ,posto ih nisam bas onako muski utisnuo a nisam nesto preterano jako ni wash odradi ali tu i tamo se primecuju ,pa sad nema vise ispravki.
Staklo cu morati da malo zaprasim ali se bojim da ne preteram  imam neke ideje pa cu videti,ako imate savet slusam pazljivo.

Suhoj

Najjednostavnije receno - fantasticno
Svaka cast  :cheers