MIG-29UB ITALERI 1:72

Previous topic - Next topic

FLY BY WIRE

svima poznata italerijeva maketa sparke...uz dosta prepravki i mojih dorada iz kucne radinosti..evo kako izgleda
naime u pitanju je maketa aviona tj. prvi UB koji je predstavljen zapadu(burze i farnboro 1988 i 1989),doduse u pocetku je nosio drugi broj

farbano cetkicom ili ti kistom i revell bojama..slikano u tri rezima noc dan i sunce..izvinjavam se unapred zbog malo losijih slika zbog losijeg fotoaparata ;)














Jovac


su27rules


Nidza79

Prilicno ozbiljan rad, vidi se da poznajes avion  :bravo


FLY BY WIRE

hvala svima drugari :cheers...zao mi je samo sto zbog losijih slika se sve ne vidi i sto nisam mogao kokpit bolje uslikat...zato za bolji utisak vas sve pozivam na nasu drugu izlozbu u banjaluci negde u februaru 2014  ;)

Sneni

Jako dobar miG, trud se isplatio, riveti i ostale dorade baš podižu utisak :bravo
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

Skyrider


FLY BY WIRE

naravno...prvo sjajnim lakom pre dekala i wash-a pa na kraju sa mat lakom

nebojsa-kum


Sneni

Quote from: FLY BY WIRE on 18-09-2013, 18:49:40
naravno...prvo sjajnim lakom pre dekala i wash-a pa na kraju sa mat lakom
Budući da sam imao priliku da vidim tvoje makete uživo, impresionira me činjenica da uspiješ da lakiraš četkicom, mat lakom a da se ne vide potezi četkice... nešto što ja nikad nisam mogao postići.
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

Milutin

Svaka cast odlican mig :super!i ja sada radim ovaj isti mig ali nije bas ovako dobar :-[ poz

FLY BY WIRE

pre svega hvala svima...... :cheers

milutine...bio on bolji ili losiji bitno da se radi i da uzivas u tome...ovo je ipak samo hobi koji nam pricinjava veliko zadovoljstvo...sada samo napred i jedva cekam da ga vidim..pozz ;)

KuKLiNsKi

super izgleda
rezervoari su u kutiji ili?

FLY BY WIRE

da iz kutije su
samo ih ja nisam zalepio za maketu vec im napravio postolja(po uzoru onih sa slika iz '89.)
:cheers