MIL MI-24 OD DRVETA

Previous topic - Next topic

FLY BY WIRE

Da malo odmorim od plasticnih maketa i da vidim jesam li zaboravio raditi makete od drveta,evo jedne minijature,nadam se da ce vam se svideti,razmjera je priblizno 1:144...maketa je u sirovom stanju da tako kazem...kontam je jos prelakirati lakom za drvo da bi je zastitio..toliko od mene za sad :cheers












gasha


zivorad

MAJKO MILA  :god :god :god :god :god :god :god :god :god :god :god :god :god :god :god :god :god :god :god :god :god :god :god :god :god :god

koliko ti je vremena trebalo za ovu majstoriju ?

Miroslav Š.

Изузетан рад :cheers
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

dusko

Pa ovo je nemoguce svaka cast :cheers

Sandman

Odlično ovo izgleda, obzirom da je razmera još sićušna... bravo!

Warhawk

Potrefiti tako dobro oblik i opšti "feeling" letelice u tako maloj razmeri je stvarno poduhvat.
Sad da prodaš nekom biznismenu za fine pare, da mu stoji na stolu u kancelariji kao unikat  ;)
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

Kerber

Ja ti se divim...sta drugo da kazem....
Valjda je celokupno nase maketarstvo pocelo otuda...drvena maketa! Bravo! :cheers

FLY BY WIRE

pre svega hvala puno svima :cheers

zivorade tesko mogu reci koliko tacno vremena mi je trebalo za nju...trebala je da bude gotova za proslu izlozbu kod nas ali nisam stigao pa je odprilike polovicna cekala do petnaestak dana unazad kad sam je konacno zavrsio za ovu izlozbu

da bi rezimirao kad bi svaki dan radio po malo za ovakvu maketu mi treba mesec i po do dva..znaci da ne zurim previse..a ispod mjesec dana tesko mozda neki manje komplikovan vazduhoplov ;)

warhawk....sta ce biznismenu ovo kad on i nezna sta je to...a sta ce i men pare kad neznam ni ja sta su to :lol

yogi

Druže j.b.t. sunce žareno pa kako se ovo pravi ???? I od kog drveta,a da nije krto za ovakvu razmeru ????
U srcu Bosna,u glavi fosna !!!! :)