Academy MIG-23ml Irak 1/72

Previous topic - Next topic

milan78

Maketa poznata svima,jako losa ali uklopiva u budzet.Nos,top,izduv od mig 23 Zvezde,rep od RV,R 60 rakete od italerija r 23 i 24 od meni nepoznate makete.Kokpit Mig 21 Zvezda naravno adaptiran sediste aftermarket....dekali visak i stencili Bilek.Boje humbrol gore 119,121 i 149.Dole 89 i bela u  mix.Sve cetkicama.Prljanje pasteli i domaci wash.Slike nisu neke ali sad to je tako.Skrec dupli nosaci za r 60 poklopci motora i pito od dve igle.Za rep se zahvaljujem Draganu mig 31.Hvala majstore.Pozdrav :cheers!








Instagram-Peacockscaleworx

M@rio

Milane,

Odličan MiG. Lepo si ga ti ''uklavirio''! Sviđa mi se i izbor šeme za farbanje i označavanje!

Pozdrav,
Mario
M@rio


Jovac

Odlično smo tako nastavi .

zolle

Lepo si ti ovo "uklopio" kolega, meni se svidja  :super
Dokon mozak, djavolja igracka !

milan78

Hvala vam,i dalje cu se truditi! :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

flanker

Sve je ok za ovaj ML/MLD jedino mi ova zelena nekako čudna?!
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

milan78

Kukam na slike....dosta sam gledao po netu i dostupnim slikama.Uglavnom svi arapski su slicni,jedino zelena varira.Predlog je 116 humbrol za Irak.Ona je pretamna.A oni tonovi sa pomalo zuckaste mi ne idu.Te je izbor pao na 149.Sta znam na kraju ja zadovoljan.
Instagram-Peacockscaleworx

milan78




Evo jos po neka bolja slika,malo bolja i u mom photobucketu procesljajte ako vas zanima da ne gusim vise!! :cheers
Hvala na komentarima i interesovanju!
Instagram-Peacockscaleworx

maestro


zobo

Majstor cetkicarenja! Odlican :caooo :cheers

boom.boom

Super ispade ova saradnja nesvrstanih proizvođača migonje23! Stvarno dobar. I meni malo ta zelena bije oči, mnogo se zeleni! Možda da je hu149 mešana s nekom sivom ili drab...al ko će ga pa znati, video ga nisam hehe...
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"