Focke Wulf Fw 190 D-9 (Academy 1/72)

Previous topic - Next topic

Ariss

Uradjeno iz kutije uz  nikakve dorade.









milan78

Jako dopadljivo!!!Opasna Dora!!!Sad bi ja da uradim jedan papagaistafell!!!! :super
Instagram-Peacockscaleworx

mos

Ooodlican! Samo jos da se sipa gorivo !  :cheers

Dejan68

Jako lepa Dora.
Ne mnogo uprljana, po meni taman.
Ne znam  sta je po tebi "nikakva dorada"  :think ali koliko vidim bilo ih je vise i to vrlo uspesnih  :super
Mozda ali samo mozda, si trebao da ostavis otvorenu kabinu, ovako izgleda kao da ti nije lepo spojen prednji i zadnji deo (ali to je stvar tvog licnog vidjenja) i malo da si provukao srebrnu olovku provukao po ivicama elise ali u svakom slucaju za mene je mnogo mnogo dobra uradjena Dora.  :super  :caooo

Ćomi

Odlicno farbanje te sitnurije !
Bele linije odozdo su dekali ? Nisam se sretao sa papagajcima pa ne znam...

Pozz,
Ćomi
No signature.

M@rio

Jako lepa Dora, mnogo mi se dopada! A i meni se čini da su rađene neke dorade!? Ako smem da pitam, ova ''ptica'' je farbana air brush-em?

U svakom slučaju svaka ti čast, još jednom da ponovim baš mi se dopada!!!

Pozdrav,
Mario
M@rio

medico

vrlo lepo !
farbanje , decali  baš kako treba , jedina zamerka ide na predebelu antenu !!! Ipak ništa što nemože da se popravi.
Sto reče kolega Šmajser kupi najlon za pecanje 0.06mm za 72-ku će biti sooper !

Kerber

Odlicna Dora!
Slabo sam vidjao br.13 kao zavrsenu maketu, pa mi je gust jos veci kad je vidim ovde.
Farba i kolicina detalja na mestu, osim antenske zice...to samo zameni, nikakva frka da se to uradi,a efekat ce biti 100% bolji.
Kod Dora ne gulite napadne ivice elisa, da se vidi metal...one su u stvarnosti bile drvene. Mozda tamna ili boja drveta bi pre odgovarala, mada, nesto Dore nisam vidjao sa takvim propelerima..pre sa satrtim do korena...
Nastavi tako i nema zime!

medico

Quote from: Kerber on 15-07-2014, 14:53:13

Kod Dora ne gulite napadne ivice elisa, da se vidi metal...one su u stvarnosti bile drvene.

:o u pravi čas ! Bravo Bane !

Jovac

Izgleda bas lepo , kao da ce sada da poleti .

Ariss

Hvala na komentarima, što se tiče antene u na fotografijama deluje  mnogo deblje nego u prirodi  ne znam zbog čega, ali probaću sa strunom u svakom slučaju.

Ariss

Quote from: Ćomi on 14-07-2014, 22:50:30
Odlicno farbanje te sitnurije !
Bele linije odozdo su dekali ? Nisam se sretao sa papagajcima pa ne znam...

Pozz,
Ćomi
Da bele linije su dekali

relja

Quote from: Ariss on 16-07-2014, 18:45:24
Hvala na komentarima, što se tiče antene u na fotografijama deluje  mnogo deblje nego u prirodi  ne znam zbog čega, ali probaću sa strunom u svakom slučaju.

Pitanje u vezi antene - čime si je lepio (ili si bušio staklić?)

Avionče je bombona.
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

Ariss

Quote from: relja on 16-07-2014, 21:00:01
Quote from: Ariss on 16-07-2014, 18:45:24
Hvala na komentarima, što se tiče antene u na fotografijama deluje  mnogo deblje nego u prirodi  ne znam zbog čega, ali probaću sa strunom u svakom slučaju.

Pitanje u vezi antene - čime si je lepio (ili si bušio staklić?)

Avionče je bombona.
Super lepak u gelu

relja

"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"