ISU 122 Zvezda

Previous topic - Next topic

rodeo



Maketa kupljena na proslom Ng kupu, farbano Italeri 4BO i slikarskim akrilima.

Od dodataka bocni drzaci od spajalica i limeni blatobrani od konzerve.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

maestro

svidja mi se  :super :super
moze rec-dve o tim slikarskim akrilima, cena, kako se ponasaju u radu...?

medico

Dare, mangupe priznaj, ukrao si fotku iz nekog časopisa  D:) studisko snimanje, bela pozadina i senke urađene u PSu to tako ne liči na tebe  :lol 
kako se mešaju ovi slikarski akrili sa 'talerijevim bojama, da li si razređivao vodom ili originalnim italeri razređivačem ? Čime si prajmovao ?

rodeo

Slikarski akrili su otprilike gustine kao Valejo model color, mesaju se sa Italeri akrilima bez problema. Par kapi Italeri razredjivaca za akrile da bi se sporije susilo i dosta vode. Prajmer Valejo - sivi.

Cena jedne tube od 60 ml u radnji sa slikarskim priborom je 180 rsd. Ima odlicna radnja u TC Merkator na Novom Beogradu.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

dusko

Prijatelju jedva cekam nastavak :mjetal

Jovac

Samo napred majstore.

rodeo

Hvala na komentarima, sinoc farbane pruge za vazdusno prepoznavanje i zalepljeni dekali.

Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

milanco

Odlično drugarl, zbači ti si italeri io ove akrilne mešao i međusobno i stavljau u air brush ili si samo četkom farbao?
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

guster

Zanimljivo, boja deluje bas mocno.
Za ove pruge nisam siguran da su bile ovako precizno bojene, mislim da su nanosene rucno.
Ove tvoje deluju laserski precizne.
Vec sada izgleda realisticno, sta ce biti kada zavrsis sa weatheringom i prljanjem.
:super

rodeo

Quote from: milanco on 20-01-2015, 10:05:47
Odlično drugarl, zbači ti si italeri io ove akrilne mešao i međusobno i stavljau u air brush ili si samo četkom farbao?

Sve je farbano airbrushem.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

SASA

Juce sam kod kineza video iste ove boje na kojima pise akril.moracu danas da odem da uzmem neku bas da probam kako ce ici brushom.

PELE

Mašala ! Odlične fotke a i maketa !  :cheers

Gusenice ćeš iz kutije ?

medico

Dare, zaboravih da pitam gde uzimaš Italeri tiner ?

Mikoyan29

Boja taman, mada, te pruge su farbane cetkama i nisu bile tolio precizne. Valjalo bi da odradis neki tezak ciping po njima.  :mjetal
MK "Oluj"

rodeo

Gusenice sam nabavio plasticne link by link a Zvezdine vinilke su najveca mana ove makete.

Italeri razredjivac za akrile sam uzeo prosle godine u Lavirintu, mislim da nemaju vise u prodaji.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.