ISU 122 Zvezda

Previous topic - Next topic

Plavac


zamorano

Izgleda odlično, ne samo zbog efektne fotke... Dobar primer principa "manje je više", čiping na strateškim mestima da upotpuni maketu a ne da privlači pažnju na sebe.

Pozdrav!

rodeo

Vikend i nastavak radova.....

Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

Smrki

Super izgleda Dare, jel to neka nova fora sa pigmentima i uljanim razredjivacem ako sam dobro skontao?
S.T.A.L.K.E.R Workshop   Please do not feed the Troll !!!

boom.boom

Dobar Dare skroz!!! Pokaži to čudo u nemačkoj ambasadi i automatski dobijaš ausvajs za Berlin :naughty!
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

rodeo

Quote from: Smrki on 24-01-2015, 17:53:40
Super izgleda Dare, jel to neka nova fora sa pigmentima i uljanim razredjivacem ako sam dobro skontao?

To je stos koji sam video u Migovom "Weathering magazinu" ima ga po netu u elektronskom obliku. Ukratko, nanosi se suvi pigment pa se uklanja sirokom cetkom i razredjivacem.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

rodeo

Jos malo sam radio na ostarevanju, neznam sta bih sa ovim farom, Zvezda je dala "staklo" od zelene plastike.....
Figurice su uzete sa drugog tenka samo za slikanje.







Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

Sandman

Ofarbaj kućište fara u hrom srebrnu, a staklo odgovarajućeg promera izlij od Kristal Klear-a ili Drvofixa na ravnoj podlozi - kad se nakon 24h osuši i zalepi gloss lakom za kućište deluje dosta uverljivo u manjim razmerama, nisam siguran da li se u 1/35 na staklu vidi neka tekstura/šrafura?

Odličan rad do sada!

Dima-RUS


boom.boom

Uf al ekstra izgleda a figurice su taman urađene! Sviđa mi se totalno, pun vedering a nepreterano. Majstorski!
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

rodeo

Resio sam far, neko staklo iz viskova.....
Slike gotove makete mozete videti na http://www.oluj.org/index.php/galerija-radova/84-isu-122-zvezda-1-35

Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

kapetan


Miroslav Š.

Rodeo je fakat umjetnik :) Bravo Darko, vrlo živ rad :cheers
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

boom.boom

Pravi totalno BRAVO!  :god
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"