Sovjetski srednji tenk T28 1:35 ICM

Previous topic - Next topic

SLAYER

Kad ga ti ovako uradis, covek ne zna da li je na pocetku bio Dragon ili neki SHLJ kalup.  :bravo

Aleksa


rodeo

Subota prepodne, vreme za maketarenje.

U sledecem javljanju ostarevanje, patiniranje, takoreci weathering.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

rodeo

Skoro gotov, mozda dodam jos malo prljanja i jos jednog clana posade.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

Jovac

Meni se ovaj rad mnogo dopada . Ja ovo vise ne bih prljao .

SLAYER

Ja bi samo pitao: Kako je postignuta ova preovladjujuca nijansa ili koja je to boja?
Inace, jedino mi deluje da ga(tenk) gusenice odaju, tacnije njihov kvalitet(debljina, npr.).

boom.boom

Meni skroz ok, sviđaju mi se, lepo su mu čučnule. Fantastičan rad i jedva čekam da vidim kraj :super!!!
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

kapetan

Dare, najbolji si "oklopnjak" na Kutku!  :super

Janjic

Quote from: kapetan on 27-06-2015, 20:55:26
Dare, najbolji si "oklopnjak" na Kutku!  :super

i šire ;). svaka čast  :)
凸(¬‿¬)凸

medico

Dare, znaš ono kad nekoga od gostiju na svadbi pogodi pesma a on skoči, rašuri ruke i vikne '' tooooo''  ?! e tako i ovo tvoje čudo pogađa  :pilot

boom.boom

Darko samo vidi nekako da istakneš petokraku na kupoli...sjajan je detalj a ovako se jedva vidi :think! Možda neki prašnjavi voš ili tako nešto... Sve ostalo ubija! I Staljin bi ga na inspekciju uzeo :naughty!
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

Miroslav Š.

Одлични детаљи, све на свом месту. Још једна макета за узор ,,шта и како урадити" :super
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

rodeo

Hvala svima na komentarima, koristio sam Italeri akrilnu za ruski oklop, dosta posvetljenu zutom bojom.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

zobo