Dva Revellova F-47D JRV 1/72

Previous topic - Next topic

relja

Na raniji zahtev JŽ-a na temi o Me-262, postavljam koliko toliko pristojne fotke ove dve makete.

Revell P-47D (F-47D) u 1/72, Humbrol boje, 056 je sa "Mićinim" dekalima, "109" je LiftHere! (uglavnom)























"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

flanker

Lepo i čisto...mnogo čisto...
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Super su obadvojica. Volim ovu maketu i jednu imam u steku za buduci JRV projekat.
Onaj srebrni na donjoj strani ima vidljiv spoj polutki. Isshmirglaj ga ili zalepi preko traku i pofarbaj je.

relja

@ flanker - pa ovo su muzejski primerci... dobro, bar ovaj zagrebački  ;)

@ JŽ - ovo su odavno završene makete, neću se više baviti njima, ovo je samo photo session na zahtev
(u čast radosnog događaja - pronašao sam punjač od fotoaparata :)  )

Hvala za pohvale :)
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

milan78

Na trbuhu i ima spoj panela jedino ono pod repom iza onog izduva treba da se sredi.Inace su lepi radovi!!! :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

mos


dragan_mig31

DObri su.Ceka mene jedani isti u NMF :D

relja

"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

zobo