Aero L-39 Albatros Eduard Profi pack 1/72

Previous topic - Next topic

Adrijano1776

Pozdrav kolege
Evo nakon zasluzenog odmora od Wilnsdorf-show,sam nasao vremena da prikazem gotov rad.
Kao gore navedeno Eduardov L-39,o maketi se zna pa da ne duzim o tome..
Kao i obicno greske i greskice su tu(mrljanja po kokpitu,ali tu je opet u igri Macro shot..uskoro ce i to bit sredeno(ali u jednu ruku,je tesko to golim okom vidjeti),ali do izlozbe u Cheb-u ce to sve biti rijeseno i bit ce dodano jos par detalja u vidu Remove before flight trakica i onih kojekakvih poklopaca na uvodnicima zraka..
Kod weathering nisam htio da bude previse jer na fotkama su masine ciste,samo malo da se ubije "cistoca" bijele boje..
Veliki THANX kolegi   mcaslav na ideji u vezi HUD...
Sorry,na par slika su kojekakve dlacice i ostalo,to je zato jer sam upravo izvadio maketu iz transportne kutije a nisam imao volje da cackam okolo













pozdrav do slijedeci puta(uskoro dolaze u galeriju F-104 i diorama Corsair-a)

Borak

Pratio samo od početka izradu i stvarno je fenomenalno ispalo :super :super :super :god :cheers

zero


Mikoyan29

MK "Oluj"


milan78

Odlican je albatros ali.....u stvari nema ali!!! :hahaha :super :cheers Mnogo lep i odlicna kamuflaza!
Instagram-Peacockscaleworx

guster



Nemanja99


Lud13

 :god :god :god
Sta prokomentarisati..reci su suvisne...
:god :god :god

komoras

Koliko je ovo odlično, ne može se rečima opisati...
Ja bih još samo da usput pitam - da li je ovo what-if varijanta ili postoji i pravi u 1:1 ?
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

Adrijano1776

Pozdrav svima
Hvala na komentarima..
@komoras.... ovo nije What if,nego je radjeno na sliku pravog  1:1 (koliko imam slike trebaju da budu brojevi 71,72,73.101,103),iako su poneke sare malo drugacije jer svaki je razliciti i vrlo tesko sam nasao slike koje pokazuju 360° pogled na njega...
Nazalost ne mogu postati slike jer imaju autorsko pravo ali na Scalemodel.ru ima tzv.Walkaround..

Vladimir

Ф89 НС

boom.boom

"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

Janjic

凸(¬‿¬)凸