Ki-45 Kai-Tei revell 1/72

Previous topic - Next topic

barbarossa

kao sto sam naslov kaze, stari revel, maketa sa minimalno dorada, po meni najlepsa sema farbanja za doticni avion, oznake aeromaster, boje humbrol i gunze
















mos

Ooooodlican rad!!!
Sve na svom mestu!!!  :cheers

boom.boom

Mnogo lepo izgleda, ne može bolje od ov ovoga! Amebe si razbio! Jesi li da to kontrirao i rivertovao ili si olovkom prešao preko pozitiva? Nr mogu jasno da vidim... Al svakako odličan!
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

barbarossa

Quote from: boom.boom on 01-09-2015, 13:14:40
Mnogo lepo izgleda, ne može bolje od ov ovoga! Amebe si razbio! Jesi li da to kontrirao i rivertovao ili si olovkom prešao preko pozitiva? Nr mogu jasno da vidim... Al svakako odličan!

maketa je fabricki uradjena u negativu, sa nitnama, sve je to nekada revel lepo odradio..

Night Fighter

Vrhunski urađeno, svaka čast! :bravo
Odnesi na takmičenje, medalja garant.

Tomcat

Odlican! Stvarno mu dobro lezi ova sema
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Warhawk

Slažem se za šemu, garant najlepša.
Mislim da si mitraljez zalepio naopako (nišan ide nagore)
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

mutayu

Mnogo dobro izgleda a i fotografije su tehnicki besprekorne!

barbarossa


miloskontra


kapetan

Vrhunski rad! Neko posebno podešavanje kamere telefona?

barbarossa

Apsolutno ništa, tel zaista pravi odlične fotke, samo sam malo sredio osvetljenje i kontrast jer je nezgodno slikati napolju na ovom suncu, i dodao malo ovaj okvir, čisto iz fazona

djos & filip


Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Skyrider

Stvarno vrhunski odradjeno, kamuflaza za 10-ku cistu, bravo  :D

Mikoyan29

Odlican! Kamuflaza prelepa!
Ali, nisi trebao da radis ciping po Ćuftama. Japanci su ih stalno prefarbavali i nisu dozvoljavali da imaju izlizane oznake...
MK "Oluj"