YAK-3 303 IAP Georgi Zaharov - 1/72 Hasegawa

Previous topic - Next topic

Jovac

Završih YAK-3 Georgi Zaharova . Maketa je Hasegawa . Pošto je maketa kupljena preko oglasa , tek sam kasnije video da kabina nije originalna ,nego od YAKA-9. Tako da sam morao da se snalazim . Nekako sam napakovao kabinu od HOBBY BOSSA. Pasuje ne baš sjajno, ali kada nabavim kabinu od Hasegawe zameniću je, te stoga nisam razvlačio antenu. Maketa je farbana HATAKA farbama ( set za Ruse ) , sa kojima sam više nego zadovoljan. Blagi wash kao i uvek HUMBROL. Lakovi HUMBROL CLEAR i VALLEJO MAT lak. Meni se sviđa kako je maketa ispala. Rađeno je za policu i ja sam zadovoljan. Sada je na vama red.


mos


djos & filip

Lepo je ispao..posto sam ga video uzivo boje bolje izgledaju u prirodi nego na slikama, malo ti sve vuce na zuckaso....
Ostaje ti pod obavezno da malo zagaravis izduve.
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Jovac

Quote from: djos & filip on 01-09-2015, 21:45:52
Lepo je ispao..posto sam ga video uzivo boje bolje izgledaju u prirodi nego na slikama, malo ti sve vuce na zuckaso....
Ostaje ti pod obavezno da malo zagaravis izduve.
Pozdrav
Biće zagaravljeni.

marder68

Odlican Rus, obavezno nabavi originalne staklice i onda popravi farbu oko kokpita. Mislim da bi i izduvne cevi bile uverljivije ako ih "ogaravis". Odozdo siga uradio bez greske i atraktivniji je. Gore si ga uradio kako smo pricali, zbog platna. Cekam ostale.

M@rio

Vlado,

Mnogo lep i atraktivan rus, pa još i JAK!!! :mjetal :mjetal Baš mi se dopada, svaka čast! :super

Pozdrav,
Mario
M@rio

Profa

Lep, sa par prihvatljivih grešaka :super
Nego, jel' nekom treba or'đinal Hase staklić? :zvizduc
Bogu fala što sam Lala! :)



Jovac

Hvala drugari na iskrenim komentarima. Greške na maketi su već ispravljene tako da će biti i novih slika.