Breguet 693 1/72 smer

Previous topic - Next topic

nesha

Стара и свима знана Шмерова макета и нећу ја да солим и причам о њој, када има много више људи који се у то разумеју бар 100 пута више од мене...
Од дорада само екстратеков ецерај за унутрашњост и мало споља, биће урезивање панела и која ситница. Не могу тренутно више, ипак није ово моје поље рада-ово ми је први авион после отприлике 35 година...
За сад оволико






komoras

ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

Lykos

To Nesoooooooooooooooo samo napred!!!

Miroslav Š.

Svaka čast na izboru! Odličan početak :super
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

nesha

#4
Hvala na recima podrske, :)  trebace mi, jer sam neiskusan na ovom polju maketarstva. Pogotovu se plasim urezivanja panela. O ostarevanju makete da ne govorim... :(

aircobra

Ja sam jednog smerovog odradio...pogledaj.Da li je i kod tebe na jednoj od dve elise obogaljen krak tj.los odlivak?

boom.boom

Uf to Nešo! Francuzi su posebna poslastica a ti ovog tvog vrh spremaš :mjetal!
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

nesha

Quote from: aircobra on 16-09-2015, 23:09:43
Ja sam jednog smerovog odradio...pogledaj.Da li je i kod tebe na jednoj od dve elise obogaljen krak tj.los odlivak?
Немам појма, на моме су елисе сасвим ок, не рачунајући мало флеша (наплива). Погледао твој-волео бих да мој упола толико успе... :D

nesha

Quote from: boom.boom on 17-09-2015, 00:19:47
Uf to Nešo! Francuzi su posebna poslastica a ti ovog tvog vrh spremaš :mjetal!
Ма и мени је много симпатичан авиончић. Само да ми успе да га не упропастим (мало неповерљив у самога себе :P)Колико ће бити врх, видећемо ускоро :)