Renault UE

Previous topic - Next topic

rodeo

Jedna maketa u radu, nista spektakularno ali retko se vidja. Ovo je francuski laki tegljac Renault UE od firme RPM, vuce protivtenkovski top 25mm od Hellera. Sklopljeno i ofarbano, ceka nastavak radova. Sve u 1:35

Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

nesha

Ovo se stvarno retko vidja po netu. Odlican izbor i prava poslastica za sldokusce, a u tvojoj poznato dobroj izradi.
Istocno-evropsko modelarstvo stvarno vodi u zadnje vreme na forumu :)
Pratim!

iguanac

Ako je ovo ono sto ja mislim da jeste, a nije Tamiya, onda lepo izgleda. Sta bi sa prikolicom - kaoliko sam citao, gusenice su ocaj?
One day you'll realize there's more to life than culture... There's dirt, and smoke, and good honest sweat!

"Dogod budete čuli na Ljubinom Grobu pucanje naših pušaka, Nijemci neće proći. A kad toga ne bude, znajte da na njemu nema više živih proletera."

https://n-ever-finished-models.blogspot.com/

rodeo

Prikolica nije bila u kompletu, gusenice su plasticne iz clankova i duzih delova kombinovano. Nisu problematicne za montazu.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

marder68

Ja se spremam da zapocnem ovaj isti RPM-ov tegljac. Na slici i u preview-u na Jadar hobby-ju je bio sa prikolicom, a ja sam u kutiji dobio tegljac sa sandukom i nemackim mitraljezom za nemacku varijantu, koja uzgred postoji kao poseban model. Ako sam dobro shvatio jos ces da radis na njemu :D. Pratim dalje.

medico

kod Dareta je uvek nesto zanimljivo na radnom stolu  ;)
sad jos neka interesantna figura da sve to upotpuni...