Hawker Hurricane Mk.IIC A LD116 - 351 (Yug) Sqn RAF – Libya - Airfix 1/72

Previous topic - Next topic

Jovac

Kao što naslov kaže još jedna urađena Airfix maketa predstavlja avion Hawker Hurricane Mk IIC A LD116 - 351 (Yug) Sqn RAF – Libya. Rađeno direkt iz kutije, kao i prethodnih dvanaest ovogodišnjih . Što se makete tiče uklapanje skroz korektno , osim nekih manjih sitnica. Farbano Humbrol i Model master bojama , wash i malo senčenja je rađeno Schmincke uljanim slikarskim bojama.Dekali su "Dekali Mića" i mogu reći da sam zadovoljan ; manje-više. Lak kao i uvek Vallejo matt. Dodatak prljanju Tamiya šminka. Evo i slika :


Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Pedja

Са сваким новим радом се види напредак , овај изгледа одлично. Мала замерка су баш декали, бели руб на репној застави који прелази црвено и плаво поље и чини ми се, можда грешим, "силверинг" на доњим ронделама. :super


relja

Odličan... samo to ispravi, "malo mac" četkicom oko dekala... mene bi to užasno nerviralo  :P
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

AcaDinic



komoras

Veoma kvalitetan rad!  :super
Lepo je videti ove neobične šeme farbanja, pa još i u omiljenoj razmeri, a ovi airfix novi alati su bombona za rad.
Šta spremaš sledeće?  :naughty
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

Jovac

Quote from: komoras on 06-11-2015, 22:48:28
Veoma kvalitetan rad!  :super
Lepo je videti ove neobične šeme farbanja, pa još i u omiljenoj razmeri, a ovi airfix novi alati su bombona za rad.
Šta spremaš sledeće?  :naughty
Počeo sam Hawker Hunter ( Kuwait Air Force ).