MIG-21 BIS OEZ 1/48

Previous topic - Next topic

YU-DFY

Moja treca maketa u 1/48. Uradih je pre par meseci. Nisam video da je neko radio ovu maketu na forumu sem cini mi se Zivorada. Meni je ova maketa posluzila za dobru vezbu. Bilo je dosta gitovanja i muke da se ova maketa privede kraju.
Ovaj avion je bio izlozen na aeromitingu 1998. (u statickom delu). Iako sam ga video uzivo i fotografisao, ipak sam verovatno promasio boju stajog trapa kao i unutrasnjost vazdusnih kocnica. Zato sam se i dvoumio da li da uopste prikazem ovaj rad na forumu. Idemo dalje, imam jos jednog ovakvog krampa u steku. Taj ce valjda biti bolji od ovog.










milan78

Meni ok sasvim!OEZ je star ali moze da se lepo odradi!Jeste felne i kutije trapa su bele bile na 17225! :super :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

zivorad


dragan_mig31

Ovu maketu nisam video mozda 15-20 godina.Meni izgleda veoma lepo.Svaka cast i obavezno okaci drugog kad zavrsis.

PELE

Uf, bas je dobar ! Lepo je videti OEZ-a ! :cheers


Nemanja99


Lykos


Ćomi

Malo sredis White Balance i izgleda bolje...
Mislim, ni ovo nije skroz dobro ali mislim da je bolje...



POzz,
Comi
No signature.

YU-DFY

Hvala Comi.  :super Stvarno izgleda puno bolje!

kapetan

Meni je odličan! Svaka čast!

M@rio

Stvarno si dobro odradio ovog miga. I moram da priznam da nisam često viđao do kraja odrađene OEZ-ove MiG-ove 21 (krenu ljudi da rade pa odustanu :headbang), a i maketa je baš raritet. Uglavnom, meni se dopada!!! :super

Pozdrav,
Mario
M@rio

Aleksandar

MARCHING UP AND DOWN THE SQUARE NOT GOOD ENOUGH FOR YOU, EH???!!!