Kinetic F-16DJ 1/48

Previous topic - Next topic

nenobl

rad je vec u poodmakloj fazi, a posto nikad nisam postavljao nesto ovde.. evo cisto malo.. mozda ima neko nekakvu sugestiju.. :)

jedan dio je PE a drugi farbanje.. naravno, sve je poslije matirano lijepo i napravio sam crijeva za kiseonik, ali poslije fotografisanja... :/


kutije trapova su prostorne ali siromasne, pa sam se dao u "vodoinstalaterske radove" :)









na ovim izduvima je bilo jos posla, ali sam uslikao u polu fazi a poslije zaboravih..



dodah ove rukohvate...


ali bice tu jos posla... radar.. gomila naoruzanja.. osoblje... agregati... :)

boom.boom

Odlično :bravo! Pratim ovo sa uživanjem! I mene čeka jedna kinetikova šesnaestica te taman da vidim šta kako... :naughty
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

zobo

Svaka cast.Ozicio si ga za 5. :violin :zvizduc

nenobl

da zakljucimo ovu godinu...  mada je vec sutra (zavisi od mamurluka) ili prekosutra nastavljam! :)






matilda

Viper !!!  Viper!!!  Viper!!!

A vidim nije te ni mrzelo da se zaj*****s sa svim tim silnom bombama, raketama, gredama, podovima, ajkulama, drakulama...
super je ta maketa, a vidim lepo napredujes.
samo napred.

Stevan

nenobl

pa nije bas da me nije mrzilo ali... :) stvarno lijepo izgledaju i steta bi bila da se ne naprave kako treba..

nenobl

#6




ima jos da se radi...

zobo

Ovo je stvarno prelepo! :super :bravo

zero

Odlicno ovo ide drugar,pratim.

nenobl

desava se, ide... :)




koje je ovo treniranje zivaca..


matilda

Odlicno izgleda.
sad polako finale...
sta ces sa svim tim raketama, bombama gredama???

$tevan

nenobl

danas sam odradio sjedista nakacicu i slicicu.  naoruzanja ima gomila, zato sam ga i radio u razlicitim nijansama kako sam ih i nalazio po netu. ove kasetne, i ove laserski vodjene 24ke i 12ke. planirano je da bude podloga, kao dioramica.. imam ovaj hasegavin set u 48mici.. agregat i sta jos.. a imam i kolica za naoruzanje, e sad, fora je sto su kolica  wolfpack i za mornaricu su! za nosace aviona.. ne znam koliko je fora da stavim naoruzanje na ta kolica i stavim oko aviona.. a? malo bezze..?

nenobl

e, i moze li jedno pitanje za ove koji prate tok rada,  je li ok da nakacim ovu jednu veliku GBU-24 na pilon umjesto jednog podkrilnog rezervoara za gorivo? samo sam na jednoj fotografiji nasao da su nakacili, cini mi se poljaci.. vjerovatno izlozbeno...  cisto da stavim sto vise naoruzana na njega..  zao mi ovih maverick da ostanu ne zakacene..

nenobl

evo i sijedista.. doduse nisu jos gotova, treba da nakacim rucice za katapultiranje, onu zutu sa desne strane i da matiram malo sve..


viper

Odlično  izgleda!
Samo trebaš pomjeriti ove "amortizere" stajnog trapa bliže  sredini trupa.