Kinetic F-16DJ 1/48

Previous topic - Next topic

nenobl

da?? majku mu, utom dijelu stastavnica je jako nejasna.. jos sam gledao po netu... ali lako ih je pomjeriti. uradicu to!

matilda

Da, vidis hidraulicne cilindre nisam ni primetio...
sad sam isao i na mom da proverim, dobro sam ih postavio.
pomeri ih, ovako izgleda off... prem da, sad gledam ovaj moj, kad se okace sva 3 odbaciva rezervoara, trap se ni ne vidi cestito, vide se samo tockovi.
sto se naoruzanja tice, ja sam na moj nabio rezervoare , ona  2 poda sto idu na usisnik dva amrama na krajeve, dva sajd vajndera i 4 gbu 12 i super mu stoji :zvizduc

stevan

nenobl

imam 3 16ke uradjene u 72 i eto.. nije mi palo na pamet da pogledam... ali kao sto rekoh, to se lako pomijeri, jos nisam radio wash tu. a moracu i ja da okacim ta dva rezervoara..  ne ide bas da stavim bombu. mislio sam ici 120C, pa jednu 9x, pa 2x GBU-12 , rezervoar-rezervoar, e sad... maverick ili GBU-24, pa jednu 9M i opet  120C a dole od PODova, SNIPER i ovaj nisanski za HARM (jes da nece biti harma na njemu ali imam slike autenticnog aviona sa tom postavkom PODova pa ae..)

viper

Quote from: nenobl on 12-01-2016, 22:39:47
imam 3 16ke uradjene u 72 i eto.. nije mi palo na pamet da pogledam... ali kao sto rekoh, to se lako pomijeri, jos nisam radio wash tu. a moracu i ja da okacim ta dva rezervoara..  ne ide bas da stavim bombu. mislio sam ici 120C, pa jednu 9x, pa 2x GBU-12 , rezervoar-rezervoar, e sad... maverick ili GBU-24, pa jednu 9M i opet  120C a dole od PODova, SNIPER i ovaj nisanski za HARM (jes da nece biti harma na njemu ali imam slike autenticnog aviona sa tom postavkom PODova pa ae..)

Nemoj stavljati GBU -24 na mjesto rezervara jer to nekoriste nikada.
Stavi 2 rezervoara obavezno. Na krajevima ako stavljaš AIM 120 B/C obavezno idu samo na  nosače LAU-128, AIM-9x ide takođe na LAU-128, a on na onaj malo veći nosač, Sniper ide na desnu  stranu a za  Harm na lijevu stranu.
Ako koristiš oznake verzije iz baze Misava u Jjapanu (W W) dobro bi bilo da staviš makar jednu HARM raketu jer oni najčešće imaju te protivradarske misije.

U sredinu  između točkova isto bilo bi fino ako imaš neki ECM pod.

zobo

Ovo izgleda odlicno.Svaka cast! :caooo :super

nenobl

da, da! za ove A-A rakete koristim razlicite launcher-e, a sad kad sam nasminkao ove HARM.. :) mami me da stavim jednu.. ail i ove GBU-24 lijepe ...

a nije ok ako bi koristio ova mornaricka kolica koja imam da izlozim naoruzanje... ? :D