Jak-3 Eduard 1/48

Previous topic - Next topic

Miha

D' izvinete,evo Jak-3 kojim završavam ovogodišnje maketarenje.Maketa je velika sedamdesetdvojka,lepo uklapanje,eceraj(koji me uvek namuči)i dekali Lift here.Ništa prljanje jer sam imao dovoljno samoproizvedenih problema.Dodao sam pregrade u usisnike u korenu krila.










YU-DFY

Zdravo lepa maketa. Bravo!  :god

deksiko

Lepo uradjena maketa. Svaka cast! :super :caooo :bravo

Jovac

Majstorski, nema šta.  :cheers :cheers :cheers

Miha

Fala vi momci,fala :godNije moj manir da bar malo ne načađavim maketu,ali ovaj put sam svesno izostavio prljanje.Kod prve ruke farbanja "zmijice"blu-taka su mi oštetile mestičavo farbu pa nikakvom magijom nisam uspeo ispeglati feler.Onda sam skinuo nanesenu farbi i ajd ponovo al bez blu-taka.

:cheers

Svevid


zobo

Veoma lepo uradjena maketa. :caooo :cheers :super

Lykos

Meni se ovo jaaaaaaaaaaaaako svidja.

komoras

Predobro je ispao  :super
Šteta što si imao peh sa blu-takom...da se nije farba totalno osušila, pa zato problem...ili?  :think
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

Miha

#9
Quote from: komoras on 27-12-2015, 18:34:07
Predobro je ispao  :super
Šteta što si imao peh sa blu-takom...da se nije farba totalno osušila, pa zato problem...ili?  :think
Jok,bio sam nestrpljiv pa nisam čekao da se prvi nanos sive (hu145)osuši.Gurao sam i nitro-razređivača u farbu ali nije bilo dovoljno suvo.Postavio sam zmijice i nakon nanošenja tamnije sive poskidao sve i -čudo.Gde su bile zmijice trag kao da je išao puž-golać koji nikako nisam mogao ukloniti.Pretpostavljam da je nedovoljno osušena boja rastvorila deo blu-taka i napravila problem.Nikad pre nisam imao takav problem ali sam bio strpljiviji :deadhorse
Kod drugog farbanja sam se pristetio fri-henda i nisam iskušava više sreću sa blu-takom.

Miroslav Š.

Return of the MASTER :god Miha, svaka čast na radu.
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!


Aleksandar

Ниџо друже, здраво леп ти овај Јак!
MARCHING UP AND DOWN THE SQUARE NOT GOOD ENOUGH FOR YOU, EH???!!!