Ryan PT-20 MPM 1/72

Previous topic - Next topic

Profa

Kao što rekoh, ovde su fotke gotove makete:






Eto, toliko, odo' da šaram P-40 :)
Bogu fala što sam Lala! :)

zivorad


boom.boom

Mnooogoooo lep bre :love!!! I izrada i izbor modela... :bravo! Profo čime fiksiraš metalajzer, njihovim silerom ili...?
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

Warhawk

Exotish, fantastish!

Čudno mi deluju staklići bez ijednog rama (znam da ih ova varijanta nije imala, al opet...)
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

Profa

Fala lepo svima, drago mi je da dopada :)

@boom.boom: ne fiksiram ih ničim, pošto MM sealer, kad se radi četkicom, skida metalajzer...
Jednostavno, pazim da što manje dodirujem površinu, naročito golim prstima.
Bogu fala što sam Lala! :)

Sandman

Dobar je, baš izgleda metalno :) a plus što je egzotika :)

cherny


zobo


Aleksandar

Luda 'tica skroz, mnogo mi se svidja
MARCHING UP AND DOWN THE SQUARE NOT GOOD ENOUGH FOR YOU, EH???!!!

medico

bravo profo, šta reći ....sem odličan mališa ! efekat poliranog metala je sooper ispao ! sajle su pretpostavljam tzv. Mošonska kosa ?!

boom.boom

Quote from: Profa on 19-01-2016, 10:43:33

@boom.boom: ne fiksiram ih ničim, pošto MM sealer, kad se radi četkicom, skida metalajzer...
Jednostavno, pazim da što manje dodirujem površinu, naročito golim prstima.

Hmmm :think, e a kako onda postavljas dekale preko ne fiksiranog metalajzera?
p.s. Izvini za ovolika zapitkivanja! mnogo dobro ti je ispao NMF a mene ceka brdo nmf-ovaca i samo se gomilaju :zvizduc
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

Profa

Skoro kao kad sam bio klinac, direkt na boju, samo što sad koristim i hemiju u malim količinama :)
I, da, kad su dekali dobri, kao u ovom slučaju, film se i ne nazire, i ne treba ti lak ni ispod ni preko...
Bogu fala što sam Lala! :)

relja

Bravo!
Jel se beše na ovakvom slupao Harison Ford?
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

Profa

Medico, preskočih tvoje pitanje, izvini - sajle su elastomer, u narodu poznat kao likra, kotur sa par parova metara nabavljen u fabrici tekstila ;)
Relja, Ford se slupao u PT-22, nasledniku ovog mališana.
Bogu fala što sam Lala! :)

djos & filip

Retka i odlicno uradjena ptica. NMF je sjajan.
poz.

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......