1:72 PM SU-15TM

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Kokpit samogradnja.Antene,pitocevi samogradnja.Trap doradjen kao i kutije trapa.Prednja kutija trapa je kompletno samogradnja.Stakla sam ispolirao i presekao na pola da bi ih ovako postavio.Prerezan u negativ.Dekali iz viskovi.Boje enamel revel.
















komoras

Majstorski kao i uvek!  :super :cheers
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

flanker

Lepo urađen krš, nema šta  :lol
Mene čeka onaj lepotan od A-Modela....kuku....
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

milan78

Odlican je!!!!!!!!!!! :cheers @flanker A-model je jos gori krs od ovog....nazalost. :headbang
Instagram-Peacockscaleworx

Tomcat

Jos jedna retka ptica, 2016. je pocela vise nego zanimljivo  :) Svidja mi se kako je ispao, standardno  ;)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

boom.boom

Za tebe Dragane mora da se ubaci "dugme" LIKE, da se ne ponavljam stalno sa ...Sjajno, Fantastično, Super... :lol!
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

zobo

Odlicno!Kao i sve ranije uradjeno. :cheers :super :bravo


djos & filip

Jos jedan u nizu dokaza da kad dobar majstor dohvati panj, nastaje cudo.
Svaka cast, sjajan rad.

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Laufer72

Odličan rad, dosta truda i na kraju ....

Dragane, posle 35 godina u plastici, zaključih da je život previše kratak za panjeve poput ove makete.

Zamisli da si to vreme posvetio Trumpeteru (naravno pare nisu problem jer para nema :)).

Elem, čestitke za rad i molba, ne radi loše makete.

Sve najbolje .

dragan_mig31

Hvala vam.

@Laufer72 imam Tump su-15UM.Njega cu da radim kad tad.A ovog sam uradio za 7-8 dana po 2 sata na dan.A i nekako volim da radim krsh makete :D jace od meni jbg :D

boom.boom

"...7-8 dana, po 2 sata na dan!" Dragane napusti forum! Ubijaš me u pojam :deadhorse!
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

PELE


Sneni

Uspio si od loše plastike izvući maksimum :cheers bravo. Kamuflaža je odlična. Ja bih eventualno istanjio krilca na R-98 jer su podebela, ostalo je jako lijepo.
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

yogi

Zbog tebe mi se ne rade makete  :headbang
U srcu Bosna,u glavi fosna !!!! :)