SU-24 FENCER 1:72

Previous topic - Next topic

FLY BY WIRE

Nakon dugogodisnjeg cetkarenja moj prvi erbras rad! U cast poginulom ruskom pilotu sam i zapoceo ovaj projekat. Maketa je BILEK-DRAGON!Farbano revell bojama.












Tomcat

Lep rad, samo, ispravi me ako gresim, mislim da sam negde citao da je oboreni Suhoj bio broj 74. Kako god, fina maketa :)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

flanker

Jako lepo urađeno. Revell daje na svom laserski navođene rakete koje su koristili, KH-25ML i KH-29ML, mada mogu i ove bombice.
Što se tiče brojeva uočio sam avione kojima brojevi počinju sa 0.., 2.. i 7..
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

FLY BY WIRE

pre svega hvala vam...izvinjavam se sto nisam najbolje objasnio jer kad sam rekao u cast mislio sam prvenstveno na avion a ne na bort jer sam imao dekale za 38 il kako sam ja stavio 83....mada tacan bort aviona koji je oboren nisam nasao...sve su izgleda samo nagadjanja  i za 74 i za druge ....rusi su poznati po mjenjaju brojeva :cheers


Sneni

Znajući kakva je to plastika, znam i koliko je tu bilo urezivanja i rivetovanja... odlično je ispalo, a i farbanje takođe, svaka čast :super

Navodno je ovo slika onog što je oboren, ali ko će ga znati:
http://presslife.ru/media/565fcdb530acc1024x768.jpg
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

sezan

"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

DjG

Sećam se, svojevremeno su, za ovu maketu, silni analitičari pronalazili gde je kraća za 1mm, gde je duža za 0,8mm, koji panel treba pomeriti za 1,3mm, a koji za 0,9mm . . .
Strašno !
I pogledaj sad ovo !
Baš bih voleo da vidim na stolu ovu maketu pored napravljenog novog, Trumpeterovog, Su-24.

Sviđa mi se. Baš je - cool, što bi rekli Rusi.

zobo

Maketa je perfektno uradjena i stvarno prelepo izgleda.Sto se tice broja aviona,jeste bio 74. :super

djos & filip

Prelepa ptica, sta god pricali o maketi kada se ovako odradi izgleda fantasticno.

Poz.

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

FLY BY WIRE

Pre svega hvala svima!

Sto se tice oborenog aviona ja stvarno neznam koji je oboren da li 83 ili 74 jedni tvrde prvi jedni da je drugi pa kome vjerovat

Drugo napravio sam sitnu greskicu u zurbi pa sam pogresno postavio pilone za rakete...  :jok  greska ispravljena a i farovi koje sam zaboravio zalepit su zalepljeni...tako da je sad konacno gotov.... :zvizduc

evo koja slika i izbliza a i da se vidi da sam popravio greske:



[/img]


komoras

Vrhunski izvedeno! Još jedan dokaz da se od ove plastike može napraviti natprosečna maketa!  :super
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

viper


dragan_mig31

Da ne kvarim dozivljaj ali sledeci put kad budes rivetirao presmirglaj finom smirglom.I naravno operi maketu vodom.