T-35 Soviet Heavy Tank , Zvezda 1/35

Previous topic - Next topic

Pegi

Povuci , potegni i stigoh do dela kada se nazire sta ce ispasti od svega. Kao sto sam i napisao u recenziji , pravo sagledavanje same makete se vidi kad pocnes da radis. Ima dosta propusta na relaciji sastavnica -maketa pa je bilo odleplijivanja ili bolje receno cupanja pojedinih delova. Samo uklapanje   je bez greske i sve naleze skoro pa savrseno.Par slika iz ove faze.






Hugo Sperle

E, ovo je po definiciji - ruzan, a lep  :love

SLAYER

Ti se bas omrsio od onih recenzija...   :D
Nadam se brzom napretku/nastavku radova.
"Zvezda" me bas raduje u poslednje vreme.  :)

Pegi

Sta cu kad volim da mrsim! Nastavak radova , 4 boje Revell i jedan MM koji otpada u startu.Ove 4 ce biti dovoljne , mozda jos malo zute i to je to. Farbanje ove sitnarije je najdosadnije ali bez toga ne moze.Ove gusenice samo za odabrane , to je ovoga puta T-35. Zvezdine gusenice  su dobre i nemam nikakve zamerke ali neka ovoga puta  bude bez lepka. Par slikica .Artiljerija je manje vise iz kutije zato sto je odlicno uradjena i nema poterebe mnjati za resin ili metal. Cak su i cev iznutra narezali. Jedina zamerka , sto je na ramovima spojena na zeznutim mestima pa ako pogresno secnes ode sve!




Pegi

Faza pred sminkanje. Odlicna maketa , ako se zanemare greske u sastavnici ovo je Zvezdin vrhunski rad!






Oklop123

Svidza mi se... :super
Ali mislim jbt koliki je to tenk u stvarnosti bio, u pm, ogroman je

SLAYER

Mnogo je lepo ispao.  :bravo
Zasto si zanemario ovu Model Master zelenu? Ona je bas za prvu polovinu rata na ruskom frontu. Mozda, jedino, teza za moduliranje... Mada se ja u to i ne razumem mnogo.