MiG-21 UM 1:48 Trumpeter

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Aj da i ja konacno postavim radove u toku.Trenutno sam poceo da radim MiG-21 UM od trumeptera.Nova maketa mnogo detalja.Meni se dopada.Doradio sam malo sedista.Planiram da ugradim jos malo ozicenja u kabinu pa kad bude neki napredak postavicu fotke.




Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...


Janjic

E superda si odličio da postavljaš wip fote :)
Mada i preko fb-a pratim :D
凸(¬‿¬)凸

Adrijano1776


zobo


M@rio

Ovo je ozbiljna maketa, bar mi se tako čini. Nije razmera u kojoj ja radim ali ću otpratiti ovo sa velikim interesovanjem. Čija će varijanta da bude migonja (neka egzotika)???

Pozdrav,
Mario
M@rio

dragan_mig31

Kabina skoro gotova.Oznake ce biti RV SRJ negde 94-95 godine.





Trup sklopljen.Ovaj panel na nosu se ne sklapa bas naj naj.Bice tu malo smirglanja.


zobo

Lepo napreduje.I mene ceka ova maketa. :super

dragan_mig31

Zadnji deo izduva se uklapa ocajno.Morao sam da popunujem plastikom i da zalijem superlepkom da bi to sve sredio.Prerezao sam deo panele i urezao sam nitne.


Janjic

Dobro si ove nitne uradio, baš dobro  :bravo
凸(¬‿¬)凸


komoras

Dragane, odličan posao radiš. Kako si radio nitne, riveter ili?
Iako nisam ljubitelj ove razmere, ipak me interesuje konačni ishod  :cheers
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

dragan_mig31

Hvala vam drugovi.

@Komoras nitne sam radio uz pomoc Trumpeterovog rivetera.To je mozda najgori riveter sva vremena ali kad nema bojle moze da zavrsi posao. :D

Istina je da je kilav i nezgrapan. Ako jos nisi, odseci ili odturpijaj par mm plastike koja stisce tockic. Lakse ces baratati s njim i videces sta radis.