MiG-21 UM 1:48 Trumpeter

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

@JŽ bas sam mu to i uradio.NIje idealno ali nekako funkcionise.

Inace danas sam montirao usisnik.Ovo je veliki olos od makete.Nista se ne sklapa kako treba.




medico

Quote from: dragan_mig31 on 22-04-2016, 13:26:02
Inace danas sam montirao usisnik.Ovo je veliki olos od makete.Nista se ne sklapa kako treba.



:lol :lol .... treba malo više strpljenja za loše 1/48 makete

zobo

Auu.Ovo bas lose naleze.Izgleda da je jedino kokpit kvalitetno uradjen.Sada si me naterao da se zamislim dali da ga radim ili prodam :zvizduc

fikisa

Boja cockpita ti je odlicna , ni previše svetlo , ni previše tamno, svaka čast !!!!!  :god Ja sam se dvoumio
dali da kupim Trumpeter ili Eduard mig-21. I odlučio sam se za Eduard. Meni se bar čini da je Eduard bolji.  :think

dragan_mig31

Eduard je definitivno bolji.Radio sam MF i Bis i to je vrhunska maketa za razliku od ovog.Montirao sam krila a na njima sam dodao ponesto nitne.





milan78

Ajde to sutra se farba...hahaaa!!! :cheers :super Brz si!
Instagram-Peacockscaleworx

Janjic

凸(¬‿¬)凸

airbamby

Quote from: Zoran 62 on 23-04-2016, 09:49:55
Auu.Ovo bas lose naleze.Izgleda da je jedino kokpit kvalitetno uradjen.Sada si me naterao da se zamislim dali da ga radim ili prodam :zvizduc

A i kokpit je kako mali Perica zamislja kokpit u Mig-21U
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

zobo


dragan_mig31

Namontirao sam prednje staklo






dragan_mig31

Poceo sam da pravim ram izmedju kabine.Posto planiram da ostavim otvorene poklopce


dragan_mig31

Namontirao sam flapsove i aelerone.



zobo

Ovo ce brzo biti u gotovim projektima :cheers :cheers :cheers

dragan_mig31

Nadam se do kraja nedelje.Danas sam ofarbao osnovnu farbu,dielektrike i izduv.Sutra ce siva i jos poneki detalj pa mogu da krenem sa radovima na tockove i sam trap.A mozda dodam i neko v-z naoruzanje.