F-47D JRV,1/48 Tamiya

Previous topic - Next topic

Miha

Napokon iskilavih ovog Tandživoja.Ni lakše makete ni lenjeg tzv.montera... :deadhorse
Dodat aerodinamički greben na leđima(ssm) i pojasevi  na sedištu.
Dekali LH i iako sam imao set za "Hajduka"odustao sam od njega jer ima male rondele a na gornjaci ih nema,dok 095 ima sistem označavanja sa kraja upotrebe.Rondele i zastava iz seta,brojevi od restlova takođe LH.Boje MM Silver,Chrome silver.Ovim je moja US eskadrila sa našim oznakama završena.










Vladimir

Odlično...daj bolju sliku svih zajedno. :cheers
Ф89 НС

AcaDinic

Odlican rad, ali odlican.  :bravo
I jos lepsa kolekcija
:bravo

dragan_mig31

Odlican.Bas mi se dopada.Nego daj neku sliku onog orla koji se nazire u desnom uglu :)

Aleksandar

Уф, лебац му шункин, што је ДОБАР!!!  :super
Свака част Ниџо друже.
MARCHING UP AND DOWN THE SQUARE NOT GOOD ENOUGH FOR YOU, EH???!!!

PELE

Sjajno izgleda ! A kolekcija je fenomenalna !  :cheers

Jovac

Odličan rad i još bolja kolecija. Svaka čast. :cheers :cheers :cheers

zobo

Odlicno radjen.Lepa kolekcija.Svaka cast! :super :super

mos

Odlican rad uz lepu kolekciju!  :cheers

marder68

Sve pohvale. Daj jos neke slike kokpita, jer on je fantastican. http://www.maketarskikutak.com/Smileys/default/smiley.gif

YU-DFY

Veoma lepo. Duboki naklon.  :god

Miha

Fala vi momci,fala :god

Odlična maketa,perfekt uklapanje,samo malo super-lepka na par mesta.Ova maketa je podvarijanta D25 dok su naši bili D40 te otud i nedostatak onog produžetka vertikalca u trup,grebena ili kako se već zvaše.Mogle su se tu dodoati i šine-lanseri za HVAR rakete ali me strašno mrzelo te izostavih to.
Evo za marder 68 par slika unutrašnjosti kabine al nisu neke slike i dve slike vitrina sa mojim igračkama gde je mesto bilo rezervisano i za Tanderbolta a većinu radova sam ovde kačio kako je koji izlazio iz radionice.








matilda

Cika Nikola, majstorija, nema sta... i to sa krs i lom mm farbama...
Stara skola , sve pohvale za 95-icu.
Nego sad da te pitam , kako si uspo d odjidas zelenu na f 16 tako grozno?

Miha

Quote from: matilda on 23-06-2016, 21:44:52
Cika Nikola, majstorija, nema sta... i to sa krs i lom mm farbama...
Stara skola , sve pohvale za 95-icu.
Nego sad da te pitam , kako si uspo d odjidas zelenu na f 16 tako grozno?
Dobri moj Stevo,taj F16 je pluskvamperfekat,a znaš i sam kako je Italeri znao debelo da omaši sa šemom,bojama a internet još uvek nedostupan meni-dobro je i ispao.Ima 15godina sigurno kako sam ga načinio.

miloskontra