Eduard mig-15 1/144

Previous topic - Next topic

milan78

Evo jedna mala maketa od mene dugo se vukla po stolu i rekoh da malo se zabavim.Nemam reci hvale bas jer mislim da je eduard podbacio sa rasklopom gde ima puno spojeva koje treba dobro izgitovati pa prionuti farbanju.Maketu je dobio moj drug Capritim sa izlozbe u Ceskoj koja se dobijala uz ulaznicu,i naravno samo Ceski dekali su unutra te je radjena ova data sema.Farbano airbrushem finisirano cetkicama,toniranje panela i lak.Nije moja razmera ali nije lose za razonodu...sta znam vidite vi,slike itd...












Slike nisu bas neke ali mislim da se vidi sustina. :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

Sneni

To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka


zobo


Marko M

Baš sam hteo da pitam da li si siguran da je to 1/144, a onda sam video slike u šaci. Filigranski rad, nema šta :-)

milan78

Instagram-Peacockscaleworx

guster

Beskrajno simpaticna minijatura  :super
Dolazim na ideju da nabavim jednog ili dva, mislim da ih pakuju kao dual combo.
Sve pohvale, deluje bas dobro, ali ne bih ja bio ja da ne zamerim nesto.
Usisnik ti je malo otisao ukrivo, bar tako deluje na fotki br 6.
Da li sam u pravu?
Verovatno se uzivo i ne primecuje posto je u pitanju mikro razmera.

Gojko91


milan78

@guster Stvarno na slici lici da je otisao u jednu stranu.Sad gledam maketu i ako jeste vrlo je diskretno,da se ne da primetiti.Nije da sad nesto branim se ali slika je to prepotencirala.
Instagram-Peacockscaleworx

Oklop123


komoras

Odličan mališan!  :cheers :super
Podloga je štampa ili ...? Lepo izgleda
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

milan78

Stampa.Imam toga ako hoces daj mail da ti posaljem pa odstampaj negde digitalnom i sve bude lepo.
Instagram-Peacockscaleworx

Uff...nije, da nije lep i kako treba ali me muka kad pomislim, da bi ga ja radio. Sa godinama sam zamrzeo tu 1:144 sitnuriju i več se mislim, da li da uopšte da radim moj 1:72 Eduard.

Štedite oči ljudi :violin

FLY BY WIRE

Ja obozavam ovu razmeru...odlican rad! ;)

viper

Svaka čast... meni je uvijek bila teška za raditi  ova razmjera, jer za ovu razmjeru treba mirna ruka i puno strpljenja,,,